Vousy - ano nebo ne?

Jsme zvědavé, co se líbí vám, mužům. A stejně doufáme, že se i vy zajímáte o to, co se líbí nám. A tak vám to sdělíme! :-)

 

Milujeme když:

 • máte oholenou a hladkou pleť, která je jemná, je to sexy a vypadáte upraveně
 • máte jemné strniště (není nic, co by bylo víc sexy - přejet strništěm po pleti je velmi příjemné), na druhou stranu ale pozor-strniště nesluší každému, pokud s ním vypadáte jako starý taťka, tak se raději holte každý den
 • bradku - decentní bradka také není od věci a stále je moderní. Zvlášť, pokud máte vlasy ostříhané velmi nakrátko. I bradka by ale měla být upravená, nesmí být přerostlá či zarostlá. Co je opravdu "out" je kozí - dlouhá bradka. Ta se líbí málokteré z nás.

Co nemusíme?

 • knír - no promiňte, ale ten snad patří do jiného století! Velmi malému množství mužů opravdu sluší a u mladých mužů se netoleruje vůbec, pokud se tedy nechystáte jako herec na představení a nenalepíte si knír umělý - pak je to ještě vtipné,
 • dlouhý plnovous - samozřejmě nemohu mluvit za všechny, ale líbí se málokteré ženě. Z mnohých mužů udělá myslivce nebo bezdomovce. I slušný úředník najednou vypadá s plnovousem zanedbaně. To samé platí o různých delších úpravách vousů (natočeným knírem - stylu "vodník" počínaje).

Co ženy opravdu upřednostňují?

Z výsledků moderních studií vyplývá, že ženy upřednostňují "strniště" před vzrostlými vousy. Proč tomu tak asi je? V roce 2012 se dva vědci - australský ekolog B. Dixon a kanadský psycholog P. Vasey rozhodli, že udělají srovnávací vědeckou studii - ženy si měly prohlédnout fotografie třiadvacetiletých mužů. Na některých fotografiích byly muži zcela oholení, na jiných měli vzrostlé vousy. Co ze studie vyplynulo? Muži s vousy působí na své okolí agresivněji. Rozzlobený muž s plnovousem vypadá pro ženy více nepřátelským, než stejný muž bez vousů. Ženy tedy upřednostňují muže bez vousů nebo jen se strništěm, které na ně působí smyslně.

 

Holení se může stát příjemným rituálem!

Ano, je to otrava, holit se každý den. Ale dnes si už můžete vybrat z holících pomůcek, které vám vyhovují. Někdo umí zacházet s břitvou. :-). Většinou se ale používá holicí strojek a žiletka. Mnohem důležitější je zvolit správnou holící kosmetiku - zajděte do parfumerie (ne drogerie) a nebojte se investovat do dražších holících kosmetických řad včetně holící vody nebo balzámu či krému.

 

Jak zjistíte, co vám sluší?

 • zeptejte se nás - žen :-),
 • objednejte se do pánského specializovaného salonu, kde vás kadeřník ostříhá a oholí a doporučí vám vhodný střih i s úpravou vousů,
 • další možností je internetová databáze účesů, do které vložíte svou fotografii a výsledkem je pak návrh několika vhodných účesů i s úpravou vousů (náš tip: raději se zeptejte přátel a dobrého kadeřníka - velká investice v podobě dobré rady se vám vyplatí na celý život).

Mladí muži mohou vyzkoušet a dovolit si téměř cokoli, ale pozor na experimenty: nevhodně zvolenou úpravou vousů můžete zbytečně odradit řadu žen. Některým ženám se líbí styl undercut (účes s vystříhanou částí hlavy), vyholené oblasti na hlavě do různých tvarů a obrazců (i ve vousech) a různě tvarované kotlety, které je ale vždy lepší zkrátit a ostříhat hodně na krátko.

 

Ať už se vám líbí cokoli, najděte si svůj vlastní styl, který vyhovuje vám a ve kterém se cítíte dobře i mužně. My vám jen můžeme poradit, co se nosí a co se líbí nám.

 

Autor: Klára Valová

 

 

Diskuze

qjkdgmjoh
29.12.2014 16:59

lsCT6Y <a href="http://ujasyfnmsuul.com/">ujasyfnmsuul</a>, [url=http://hqkhrrbbjjzb.com/]hqkhrrbbjjzb[/url], [link=http://rgetaaorcmcn.com/]rgetaaorcmcn[/link], http://oqcicdalbsez.com/


BradleyGync
12.01.2015 08:12

Thank you! Very good information. This is very interesting, You're a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your excellent post Here is my site: http://www.onlinecigarettestoreus.com/


CarlosVit
29.01.2015 17:19

With thanks. I like this. This is really interesting, You're a very skilled blogger. I've joined your rss feed and look forward to seeking more of your great post My web-site - http://www.onlinecigarettestoreus.com/


varlog
28.04.2015 15:08

Kzzb0o http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace