Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Karolína Škoulová
  Hodnotilo 0 zákazníků

E-mail: karolina.skoulova@seznam.cz

O mně:

Móda je můj životní styl. Mám vkus, smysl pro krásu, detail a nezbytnou empatii. Své znalosti jsem v průběhu let načerpala v obchodě s dámskou a pánskou módou. Mé poradenské služby využívá také luxusní butik s dámskou módou v centru Prahy. Při výběru toho nejvhodnějšího oblečení vždy kladu velký důraz na kombinaci pohodlí, vašeho přirozeného půvabu, elegance a kvalitního materiálu. Pomohu Vám najít Váš osobitý styl, s nákupem toho nejvhodnějšího oblečení včetně nezbytných doplňků, s reorganizací šatníku a stylingu na konkrétní příležitost.

Oblíbený styl: sportovně elegantní
Oblíbený značky: Mango, Zara, Time out, A3 sport, Van Graaf, Marks & Spencer, Tatuum, H&M, Peek & Cloppenburg, Second hand, Lindex, Pietro Filipi, Steilmann

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha
Středočeský kraj, Praha-východ

Ceník

Pomoc s nákupy 750 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 750 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace