Nejčastější dotazy

 

Proč se zaregistrovat jako nabízející, co mi můžete nabídnout?

Důležitou funkcí online katalogu Módní Pomoc je usnadnit Vám propagaci a rozšířit si svou klientelu. Nespornou výhodou je, že nemusí mít své internetové stránky. Nabízející nemusí ani pracovat v salonu. Své služby může nabídnout u sebe či zákazníka doma, jako tzv. "mobilní služby". Tato služba je velmi často zákazníky vyhledávána.

        Neustále rozvíjíme spolupráci s dodavateli kosmetických produktů a dovozci pomůcek potřebných k výkonu Vaší práce (kadeřnictví, kosmetika, manikúra). Zaregistrovaným zprostředkováváme výhodnější nákupní ceny a průběžně je informujeme o novinkách v oblasti módy a krásy. Více informací naleznete na Výhodách registrace.

 

Za jakých podmínek si nabízející může založit profil?

Profil si může založit každý, kdo nabízí módní služby v oblasti kadeřnictví, kosmetika, stylista či manikúra.

  

Jak si založím profil?

 1. Registrujte se ZDE
 2. Vyplňte e-mail a heslo, pod kterým se budete v budoucnu přihlašovat do profilu. Zvolený e-mail se poté bude zobrazovat jako kontaktní.
 3. Zvolte typ účtu "Nabízející služby".
 4. Vyplňte osobní údaje, které se budou zobrazovat ve vašem profilu, a vyberte služby, které nabízíte.
 5. Vyplňte formulář k Vaší profesi. Čím více toho o své profesi vyplníte, tím větší máte šanci, že zákazník kontaktuje právě Vás.
 6. Uložte.

 

Jak upravím osobní údaje v profilu?

(přidání/odebrání profese, osobní údaje, kontaktní údaje, přihlašovací heslo)

 1. Přihlaste se do svého profilu.
 2. V záložce "Osobní údaje" zvolte "Upravit".
 3. Upravte osobní údaje či nabízené služby.
 4. Uložte.

 

Jak upravím údaje o profesi?

 1. Přihlaste se do svého profilu.
 2. Zvolte záložku "Údaje o profesi".
 3. Zvolte profesi, kterou chcete upravit a změňte požadované údaje.
 4. Uložte.

 

Proč je důležité vyplnit ceník nabízených služeb?

Ceník a vyhledávací systém v portálu jsou propojeny. Vyplnění ceny značí, že Nabízející danou službu poskytuje. Je to z důvodu, že ne každý Nabízející vykonává každou službu. Pokud políčko v ceníku zůstane prázdné, znamená to, že Nabízející danou službu neposkytuje, a jeho profil se při podrobném filtrování nezobrazí.

 

Musím mít vlastní internetové stránky?

Nemusíte. Módní Pomoc je založena na tom, že poptávající zákazník dohledá všechny potřebné informace ve Vašem profilu zde na portálu, a to včetně kontaktu.

 

Jsem pedikérka. V jaké kategorii se mám registrovat a jak mě zákazníci vyhledají?

Pedikúra je v kategorii "Manikúra". V registračním formuláři v části Ceník vyplňte pole s názvem "Pedikúra". Bohužel jsme nemohli vše rozdělit do vlastní kategorie, proto to bylo vyřešeno tímto způsobem. Zákazník Vás může vyhledat v kategorii "Manikúra", kde v podrobném vyhledávání zvolí "Pedikúra". Nebo může toto slovo zadat do vyhledávání v horní části stránky, kde se mu následně zobrazí profily, které tuto službu nabízejí.

 

 

Obraťte se na nás s každým dotazem či nápadem.

Vaše připomínky jsou pro nás tím nejlepším návodem na zlepšení!

 

Kontaktní formulář

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace