Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Lucie Průžková
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 733 108 618   E-mail: lucie@makeup-liceni.cz

O mně:

Líčení se věnuji od roku 2005 kdy jsem se zúčastnila prvních vizážistických kurzů. Po škole jsem pracovala dva roky jako kosmetička. Nyní se specializuji zejména na foto make-up, účesy, svatební a večerní líčení. V roce 2012 jsem získala titul Mistryně Čr v make upu a o rok později titul mezinárodní vicemistryně. Působím převážně v Praze, po dohodě i v jiných lokalitách.

Vystudovaná škola: Bomton Academy
Výuční list / Cerfitikát: Ano

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha
Středočeský kraj

Ceník

Ceník Krátké vlasy Polodlouhé vlasy Dlouhé vlasy
Střih
Barvení
Společenský účes

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Pavla Tvarohová 09.12.2015

Naprostá bomba! :-) byla jsem utajená nevěsta a po odhalení na mně mohli všichni oči nechat. Moc děkuju za překrásné líčení i účes!

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace