Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Šarlot Doležalová
  Hodnotilo 2 zákazníků

Telefon: 604 655 145   E-mail: sarlot.dolezalova@seznam.cz

Výuční list / Cerfitikát: Ano

Adresa salonu

Kadeřnictví u Bílé Vrány
Královéhradecký kraj, Náchod
Nové Město Nad Metují, 549 01

Kam za Vámi dojedu

Královéhradecký kraj, Náchod

Ceník

Oddělení: Dámské, Pánské, Dětské

Ceník Krátké vlasy Polodlouhé vlasy Dlouhé vlasy
Střih od 300 Kč od 300 Kč od 300 Kč
Barvení od 370 Kč od 370 Kč od 370 Kč
Společenský účes od 300 Kč od 300 Kč od 300 Kč
Pánský střih od 95 Kč    
Dětský střih od 85 Kč    

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Jitka 16.02.2017

Tuto kadeřnici absolutně nedoporučuji, za tři návštěvy 8tisíc v tahu, vlasy totálně zničené. Dnes jsem si je nechala spravit u jiné kadeřnice a velmi jsem se styděla za práci této osoby. Vlasy nabarvené, kde se jí to zrovna hodilo, Olaplex sice účtovala, ale rozhodně nepoužila. Výsledek? Zničené vlasy nešetrným melírem, obarvené prameny na temeni jen na levé straně a vespod jedna řada, kdybych se rozhodla vyčesat culík. Tudíž dnes jsem přišla o své dlouhé vlasy, díky předraženým praktikám této... kadeřnice?

  Na zveřejnění jména je Náchod malé město 01.12.2015

Tato slečna by snad ani modní pomoc nabízet neměla, ceny jsou přemrštěné a kvalita nikde. Naprostá nespokojenost, zničené vlasy - už nikdy více, ani na omytí vlasů.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace