Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Lucie Kadlecová
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 604 746 111   E-mail: info@luciekadlecova.com

O mně:

Věnuji se líčení, poradenství, proměnám, účesům, stylingu, focení, tedy o všem co se týká vizáže :)Líčím profesionální kosmetikou Laurendor, Stage Line, Laukrom, M. A. C. a Artdeco. Pracuji také pro značku L´Oréal jako profesionální poradkyně.Při focení používám zrcadlovku Nikon D90. Zaměřuji se převážně na focení Fashion, které je pro moji práci vizážistky nejbližší, ale nabízím také další možné typy focení jako jsou Boudoir, Proměny, Rodinné fotografie a Děti. Více informací naleznete v sekci Služby - Focení.Svatba je jedním z nejkrásnějších a nejšťastnějších dnů ve Vašem životě, proto jsem pro Vás připravila balíčky svatebních služeb, díky kterým ušetříte nejen čas ale i peníze.Více informací najdete na mých webových stránkách www.luciekadlecova.com

Výuční list / Cerfitikát: Ne
Nabízené služby: Líčení

Adresa salonu

Domácí salón v Benátkách nad Jizerou
Středočeský kraj, Mladá Boleslav

Kam za Vámi dojedu

Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Liberecký kraj, Liberec
Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Líčení 500

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Martina Habrová 24.04.2016

Perfektní proměna mé vizáže. Dekuji dekuji dekuji, cítím se nyní perfektně.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace