Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Gabriela Pustějovská
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 732 104 518   E-mail: gabriela.pustejovska@centrum.cz

O mně:

mám 43 let ,jako kosmetička a vizážistka pracuji od roku 2007 a nabízím tyto základní služby:kosmetika,péče o pleť,péče o tělo,makeup,líčení svatební,slavnostní ,mikromasáže očí ,barvení obočí,řasy,trvalá na řasy,prodej kosmeceutiky Larens,líčím s Mary Kay,Stage line,Inglot,Artdeco ,kosmetické ošetření pleti přípravky Thalac,Larens,For live Madaga,poradenství,image styl,vizáž,p-shine,minikurzy líčení,fotomakeup ,léčba akné,epilace teplým voskem,za studena,slevenka projekt ,slevy pro klienty všeobecné zdravotní pojiš´tovny (VZP),senior pasy,proměny ,ošetření galvanizací Nu skin tělové i pleťové

Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Základní ošetření pleti, Kompletní ošetření pleti, Líčení, Depilace / epilace

Adresa salonu

Salon Esence
Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
ul.Sokolovská 406 Kopřivnice

Kam za Vámi dojedu

Moravskoslezský kraj, Nový Jičín

Ceník

Základní ošetření pleti 400
Pokročilé ošetření pleti 600
Líčení 250
Depilace 40

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Tereza 30.09.2015

Doporučuji.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace