Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Klára Bilgin
  Hodnotilo 2 zákazníků

Telefon: 608 269 030   E-mail: clair-visage@seznam.cz

O mně:

Jmenuji se Klára a pracuji jako vizážistka a vlasová stylistka. Už od malička mě bavilo malování a práce s barvičkami. Když uplynul nějaký ten čas, rozhodla jsem se práci vizážisty aktivně věnovat. Velice mě totiž baví vytvářet extravagantní líčení i nové styly v malování. Práce je totiž také mým velkým koníčkem. Snažím se podtrhnout přirozenou krásu klienta a jeho osobnost. Nezapomínám také na módní trendy a zároveň Vám mohu nabídnout poradenskou činnost v oblasti kosmetiky či líčení. Při své práci kladu velký důraz na používání kvalitních produktů, chci aby mé zákaznice dostali jen to nejlepší.

Výuční list / Cerfitikát: Ne
Nabízené služby: Líčení

Adresa salonu

Clair Visage
Jihočeský kraj, Písek
Ostrovní 1220

Ceník

Líčení 350

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Alena 22.11.2015

Vážím si lidí, kteří jsou ve své práci skuteční odborníci. Moc děkuji za moji proměnu a poradenství v péči o pleť a líčení. Jsem ráda, že jsem Vás našla a těším se na další setkání.

  Míša Mikesková 22.11.2015

Chtěla bych moc poděkovat paní vizážistce Klárce a všem ji vřele doporučit. Jednak vám věnuje opravdu hodně času, naprosto s individuálním přístupem s vámi konzultuje každý krok (což se opravdu jinde nevidí). Doporučí vám přesně, co odpovídá vaši pleti a co vám sluší. Moje citlivá pleť s krémem a čisticím gelem na začátku trochu bojovala, ale po týdnu se vše ustálilo a pleť je krásně hebká a vypadá pěstěně. Opravdu stačí vydržet, veřit a výsledek se dostaví.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace