Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Tereza Kořínková
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 773 646 628   E-mail: terry.root@seznam.cz

O mně:

Vystudována kosmetická škola SSOUK s maturitou. Umělecké jméno - Terry Root. Stáří 26 let. Praxe v oboru 4 roky. Kosmetika a péče o Vás, je pro mě radostí a koníčkem. Zájmy: Přenos a příjem energií, psychologie člověka akce/reakce, komunikace, kožní choroby způsobené vlivem stresu, psychiky a civilizační choroby, tantrické prvky, kurz francouzské masáže, profesionální líčení. Přijďte si dopřát profesionální péči o Vaši pleť a odpočinek Vaší mysli. Mé motto: Vaše péče je mojí inspirací, Vaší krásou jste vy sami…Těším se na Vás Terry

Vystudovaná škola: SSOUK, Korunní
Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Základní ošetření pleti, Kompletní ošetření pleti, Líčení, Doplňková péče, Depilace / epilace

Adresa salonu

Studio Vlásek
Hlavní město Praha, Praha 7
Bubenská 3, 170 00

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Praha 7
Hlavní město Praha, Praha 5
Hlavní město Praha, Praha 1

Ceník

Základní ošetření pleti 450
Pokročilé ošetření pleti 650
Líčení 350
Dopňková péče 90
Depilace 60

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace