Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Kateřina Hrabalová
  Hodnotilo 9 zákazníků

Telefon: 777 124 461   E-mail: katka.mk@centrum.cz

O mně:

Krása je znak relativní. Je v oku toho, kdo ji vnímá! Za moji několikaletou zkušenost na poli vizážistiky jsem přesvědčena, že každá žena je krásná. Snažím se být nejen Vaší svatební vizážistkou, ale i rádcem a oporou, když se objeví trošku předsvatební nervozity. Kromě líčení se zaměřuji i na stav a zdravý vzhled pokožky. Pokud Vás trápí jakékoliv problémy s pletí, neváhejte se objednat na předsvatební bezplatné kosmetické poradenství (není zkouška svatebního líčení). Těším se na Vás.

Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Líčení

Adresa salonu

Studio MK, Dvořákova 13, 60200 Brno
Jihomoravský kraj, Brno-město
Dvořákova 13

Kam za Vámi dojedu

Jihomoravský kraj

Ceník

Líčení 650

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Lenka Tretter 08.01.2016

Mohu ze srdce jen doporučit!!! Skvělá baba a zlaté ruce ! :)

  Eva Beránková 20.12.2015

Maximální spokojenost. Přístup velice profesionální a nádherný make-up!

  Veronika Knappova 16.12.2015

Každá žena nalíčená od Katy je ta nejkrásnější na světě.

  Kristyna Hudečková 16.12.2015

Děkuji moc Katce za krásné líčení 23.8. na sestřině svatbě :) Bylo to moc krásné. Málem jsem nepoznala sama sebe :) Opravdu ještě jednou moc děkuji, cítila jsem se úžasně

  Jana Hyráková 12.12.2015

Naprosto perfektní práce, přístup.. prostě vše! Moje pokojenost ani nejde vyjádřit slovy.. navíc je Kačenka úžasný člověk! :)

  Claire Gottwald 10.12.2015

Katka je velice šikovná, už jsem jejích služeb využila několikrát :) Všem můžu jen doporučit!

  Ivana Horáková 10.12.2015

Líčení s Kateřinou byl skvělý začátek svatebního dne mojí dcery, moc jsme si to všechny užily. Líčení nám opravdu slušelo, bylo přirozené a vydrželo hezké po celou dobu. Moc děkuji!

  Dee Bella 09.12.2015

Vrele doporucuji. Profesionalita maximalni a perfektni vysledky :-)

  Katka Hrivňáková 09.12.2015

Vynikajúci prístup, ochota, ľudskosť a profesionalita! Vrelo odporúčam všetkým dievčatám a ženám, ktoré chcú byť nádherne nalíčené, chcú sa cítiť a vyzerať krásne! Alebo sa naučiť ako sa správne starať o svoju pleť, čo Vám pristane a čomu sa radšej vyhnúť...Katka je vynikajúca!

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace