Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Lucie Průžková
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 733 108 618   E-mail: lucie@makeup-liceni.cz

O mně:

Líčení se věnuji od roku 2005 kdy jsem se zúčastnila prvních vizážistických kurzů. Po škole jsem pracovala dva roky jako kosmetička. Nyní se specializuji zejména na foto make-up, účesy, svatební a večerní líčení. V roce 2012 jsem získala titul Mistryně Čr v make upu a o rok později titul mezinárodní vicemistryně. Působím převážně v Praze, po dohodě i v jiných lokalitách.

Vystudovaná škola: SOU služeb Novovysočanská a Asociace vizážistů ČR
Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Líčení

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha
Středočeský kraj

Ceník

Líčení 500

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Kateřina Mondschein 09.12.2015

Naprosto profesionalni pristup, cista prace, dokonaly make up, co z Vas udela dokonalou sebevedomou zenu. Lucka je jako kouzelnik se stetci :-) aprosty profik s talentem a citem pro krasu ;-)

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace