Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Ilona Pavlatová
Ilona Pavlatová
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 606 835 767   E-mail: Ilona.pavlatova@seznam.cz

O mně:

ona Pavlatová se narodila v roce 1979 v Brně. Její původní profesí je Výtvarné zpracovaní kovů a drahých kamenů – umělecké slévárenství, které vystudovala na SPŠ Slevárenská v Brně. Ilona Pavlatová se vizážistikou aktivně zabývá od roku 2003. Ve stejném roce začala publikovat svoje práce v odborných časopisech. Od roku 2006 se úspěšně účastnila několika soutěží v líčení. V roce 2007 a 2012 získala titul Mistryně ČR v make-pu. V roce 2012 se zúčastnila finále Mistrovství Evropy - International master's award make-up v Mnichově. Od roku 2008 je pravidelnou členkou porot soutěží v make-upu. Spolupracuje s předními českými návrháři jako např. Iveta Řádková a Marie Zelená.V roce 2009 odstartovala pod její záštitou prestižní soutěž Czech make-up master class. Mezi osobnosti, které prošly jejíma rukama patří např. Michaela Ochotská, Jana Doleželová, Kateřina Smejkalová, Renata Langmanová, Lucie Hadašová, Felix Slováček ml. ... Od roku 2012 učí předmět styling na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Její práce můžete shlédnout v různých časopisech jako např.: Kadeřnická a kosmetická praxe AbsolutLook Hair and Beauty Studio Zone Road Ride Motohouse Fashion Club Linda Speciál Od března 2014 je Ilona Pavlatová výhradní distributor německé značky TANA Cosmetics pro ČR. S touto kosmetikou má dlouholeté zkušenosti. Spolupráce začala již v roce 2005. Vice na www.ipmakeup.com

Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Základní ošetření pleti, Kompletní ošetření pleti, Líčení, Doplňková péče

Adresa salonu

Kosmetické a vizážistické studio s fotoateliérem - Ilona Pavlatová, TANA Cosmetics.
Jihomoravský kraj, Brno-město
Sukova 4, Brno 60200

Ceník

Základní ošetření pleti 490
Pokročilé ošetření pleti 549
Líčení 650
Dopňková péče 45

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace