Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Mgr. Simona Matějíčková
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 737 272 597   E-mail: info@matejickova.cz

O mně:

Jmenuji se Simona Matějíčková a ve studiu zdraví a krásy Afrodité v Hradci Králové pracuji od roku 2003. Práce je mým koníčkem a velkou radostí. Snažím se, aby si zákaznice v mém salonu odpočinuly, zkrásněly a odcházely s dobrou náladou. Při práci používám pouze profesionální přípravky, které jsou určeny pro speciální péči v kosmetických salonech. Už mnoho let pracuji s léčivými energiemi, které procházejí mýma rukama. Jsou to energie, které léčí tělo i duši. Pokud zákaznice projeví zájem, používám toto léčivé působení i při ošetření. Všechny potřebné informace jsou na www.matejickova.cz

Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Základní ošetření pleti, Kompletní ošetření pleti

Adresa salonu

Afrodité - studio zdraví a krásy, Škroupova 441, Hradec Králové , 500 02
Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Škroupova 441

Ceník

Základní ošetření pleti 340
Pokročilé ošetření pleti 480

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace