Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Irena Pincová
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 723 086 220   E-mail: irispincova@seznam.cz

O mně:

Dobrý den,jsem kosmetička s 16letou praxí,baví mě řešit problémy s pletí, jako je hydratace,nadměrná produkce mazu,pigmentové skvrny,vrásky,jizvičky po akné a další neduhy.Úprava a barvení obočí je moje specialita.Speciální ošetření po domluvě s váma.Indivindální přístup je samozřejmostí,ceny se pohybují od 250.-do 950.-podle vašich požadavků a stavu pleti.Zavolejte a ráda vám poradím nebo přijďte do mého salonu.Těším se na vás...:-)

Vystudovaná škola: Kosmetička a masérka jsem rekvalifikovaná.CERTIFIKÁTY MÁM K NAHLÉDNUTÍ V SALONU
Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Základní ošetření pleti, Kompletní ošetření pleti, Depilace / epilace

Adresa salonu

Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
U Kostela 4051/5

Ceník

Základní ošetření pleti 450
Pokročilé ošetření pleti 580
Depilace 50

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
  • Dana Dostálová

    Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

  • Tomáš Markus

    Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

  • Linda Gerešová

    Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

  • Martina Vondráčková

    Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

  • Zuzana Dytrychová

    Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

  • Lenka Sosíková

    Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

  • Eva Víčková

    Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

  • Blanka Černá

    Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace