Na co už se opravdu nedá koukat?

Milé dámy a také pánové. Je léto a je vedro. To je nám všem, všichni se potíme a necítíme se úplně příjemně. Někdo dokonce musí i v tomhle počasí chodit v dlouhých kalhotách. Ale i tak by bylo někdy dobré zamyslet se nad tím, co na sebe natáhnete, než vyjdete ven z domu. Protože někdy se na to koukat opravdu nedá.

 

 

Koukající podprsenka a ušmudlaná ramínka

Když už tílečka na špagetová ramínka, tak se alespoň ujistěte, že tu podprsenku máte čistou. A taky, že vám na zádech polovina nekouká. Podprsenka je totiž spodní prádlo a nikdo není opravdu zvědavý na to, co pod tím tričkem máte.

 

 

Ponožky v sandálech

Kdo by o tom nepsal nebo nemluvil. Je to už tolikrát omýlané téma. Bohužel pravdou zůstává, že tato specialita se objevuje v naší zemi opravdu hojně a přes všechny články, které o tom kdo napsal, se změna nekoná. Za prvé to vypadá hrozně, za druhé nevím, jaký účel má mít sandály a v nich pak ponožky. Někdo by mohl namítat, že je to moderní. Ano, ono to moderní je. Ale musí se to umět nosit. Kombinace sandálů a kraťasů neurčité béžové barvy a k tomu ideálně kdysi bílých ponožek, to opravdu s módou nemá co dělat. Tak se prosím aspoň občas zamyslete.

 

 

Bokovky

Bokovky jsou prostě zlo samy o sobě. Kdokoliv si v nich sedne, vyleze mu půlka pozadí. Vražedná kombinace, pokud má dotyčná slečna nebo paní tanga a pár kilo nadváhu. Já vím, že když dámy stojí, tak se cítí dobře a asi je netrápí, že světu ukazují i to, co vidět nechce. Ale opravdu to není příjemný pohled, zvlášť pokud se jedná o prádlo seprané a vybledlé. 

 

 

Průsvitné materiály

Horké letní počasí láká k odlehčení svršků a k nošení síťovaných tílek a průhledných halenek. Fajn je to u moře, když se nosí pod oblečením plavky a jedná se v podstatě o cestu na pláž a zpět. Jako letní oblečení na koupaliště to jde taky. Ale pokud tak někdo vyrazí do práce, věřte, že pohoršujete nejen šéfa. A nejvražednější kombinace je, pokud si vezmete pod bílé průsvitné tričko černou podprsenku pod dojmem, že je to sexy. Myslím, že většina mužů se ráda podívá, ale řekla bych, že i jim se to zdá laciné a příliš provokativní.

 

 

Nejsnazší jak nikoho neprovokovat je použít zdravý rozum a před odchodem z domu se podívat, zda vám nikde nic nekouká atd.  Někdy si totiž nedostatek ani neuvědomíte. Nosit různé barevné kombinace i různé oblečení, patří k projevům životního stylu. Ale polonahý nebo špinavý by snad nemusel chodit nikdo.

 

Autor: Baruš Hloušková

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace