Kouzla s barvami na vlasy!

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. A něco na tom je. Nezáleží jen na účesu, který si vybereme, ale i na barvě. Jak můžete díky nové barvě vlasů omládnout?

Jemný a prosvětlený melír

Při jakékoliv délce vlasů vás omladí jemně zesvětlené proužky vlasů okolo obličeje. Čím budou přirozenější, tím lépe. Pokud máte rádi Ombré, mějte vlasy spíše kratší nebo mikádo. Světlé vlasy prostě musí lemovat obličej. Něžné zesvětlení vlasů vám ubere hezkou řádku let!

 

 

Světlejší barva vlasů

Pokud si nejste jista volbou barvy vlasů, zvolte vždy raději o něco světlejší a přírodní barevný odstín. Velmi oblíbená je středně a světle hnědá barva, u tmavších typů čokoládová a u světlejších typů pak přírodní blond - spíše do bílého odstínu, nežli do žluta. Světlejší odstín barvy vás skutečně omladí a dodá vašemu účesu šmrnc. Málokomu sluší černá barva a zcela platinová barva, ale i vyjímky se najdou - pokud si nejste jistá, vyzkoušejte si různě barevné paruky a uvidíte, která barva vás rozzáří.

 

 

Přirozený melír či ombré

Na skutečně přirozený melír budete potřebovat šikovného kadeřníka a počítejte s tím, že kvalitní barvy na vlasy budou dražší. Výsledek ale bude stát za to - barvy by měly vypadat jako vaše přírodní barva (i když to vaše barva není a nikdy nebyla). A měla byste říct stop kadeřníkovi, který dělá proužek jeden vedle druhého bez rozmyslu. Světlé proužky vlasů by měly být na částech hlavy, kde se přirozeně zesvětlí od sluníčka-tedy okolo obličeje, nad čelem, vzadu na temeni hlavy a pár okolo. Mnohdy stačí jen pár proužků, které vykouzlí krásný barevný dojem. Ombré je doporučováno u velice krátkých vlasů a u krátkého mikáda (světlejší vlasy by měly být v okolí obličeje a i na střižené ofině musí být vlasy zesvětlené). Tmavší vlasy okolo hlavy by vás dělaly o dost starší.

 

 

Jak poznáme, že jsme "nešláply vedle"?

 • v nové barvě vlasů se cítíme mladší,
 • při pohledu do zrcadla máme pocit svěžesti a vidíme, že jemné vrásky opticky zmizely,
 • okolí nás chválí a dává nám najevo, že jsme omládly,
 • nová barva vlasů se hodí k očím - máme pocit, že jsou "veselejší" a více otevřené, než tomu bylo u původní barvy,
 • barva pleti je zdravější a narůžovělá.

 

Každá změna znamená riziko, ale má i svou příjemnou stránku - změnu k lepšímu. Nebojte si hrát s barvami - vaše riskování se vám v tomto směru určitě vyplatí.

 

 

P.S. Nepokoušejte se měnit barvu sama, lepší je svěřit se do péče zkušeného profesionála!

 

 

Autor: Klára Valová

 

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace