7 žhavých laků tohoto podzimu

S příchodem podzimu přichází i nové podzimní trendy, nové módní kolekce, stylingy i změny vizáže. Tyto změny se dotýkají nejen šatníku, ale i vašich nehtů. Chcete být in? -Zjistěte, jaké nehty jsou pro tento podzim nejvíce trendy. 

 

1. Čokoláda s višněmi

Celý tento rok se nese ve víru barvy marsala a vliv tohoto italského vína pocítíme i na podzim, kdy se skloubí s čokoládou a višněmi. Když se pak takovýto odstín dostane na nehty, má velmi rafinovaný nádech. Zemí vína je i Burgundsko, které v tomto podzimním čase nezve pouze k vinobraní, ale ke zkoušce nového laku Burgundy. Takováto vínová je absolutní novinkou ve světě manikúry. Tato ryze kosmopolitní barva se nosí pouze v jedné vrstvě a můžeme dosvědčit, že sluší jakékoliv pleti. Nechte se svést tímto jedinečným lakem, budete velmi ženské, hříšně svůdné a tajemné.

 

2. Vivid Purple

Dalším typicky podzimním odstínem tohoto roku je Vivid Purple. Tento dokonale fialový odstín s nádechem sedmdesátých let minulého století. Trend se nese tak trochu ve vampire stylu. Lak by měl být lesklý, metalický, třpytivý, ale může být i matný. 

 

3. Sytě zelené barvy

Velmi netradičním trendovým lakem tohoto ročního období jsou sytě zelené laky, a to ať už smaragdový, olivový anebo lahvově zelený. Tyto velmi elegantní laky vyzní ještě působivěji na černém podkladovém laku. 

 

4. City šedá

Chcete být vskutku nepřehlédnutelné? Tak to sáhněte po šedém laku. Tento lak dodá vašim nehtům na sofistikovanosti a city stylu. Možná i proto jej stylisti a vizážisti označili za absolutní trhák této sezóny. Nejvíc in jsou přitom šedé odstíny se třpytkami a šedivé metalické tóny. Nebojte se do toho opřít, čím více výraznější nehty budete mít, tím budete více trendy. Kromě klasického čistého povrchu doporučujeme vyzkoušet i proužky, francouzskou manikúru, hru se třpytkami a klidně vyzkoušejte i stříbrné laky. 

 

5. Nude barva

V případě, že nejste fandou výrazných laků, zkuste něco méně nápadného. Dalším trendem tohoto podzimu je totiž tzv. nude líčení. To se odrazí nejen na obličeji, ale i na nehtech. Tam jsou tyto laky obvykle doplněny malým kamínkem, decentním šperkem, který rázem celý nehet rozzáří. 

 

6. Mléčná perleťová

Perleťové laky tu už před lety byly, přesněji v osmdesátých letech minulého století. Tentokráte jsou in laky mléčně perleťové, které mohou mít i lehký barevný nádech. 

 

7. Temně modrá

Lak pouze pro troufalé. Tak takhle bychom mohli označit temně modrý lak, který byl letos spatřen především na módních přehlídkách. Jde totiž o velmi neobvyklý lak. Doopravdy luxusní punc získá s kovovým leskem a jemně leštěným nádechem.

 

Ať už si vyberete jakoukoliv barvu z výše popsaných, budete letošní podzim zaručeně IN. Hlavně to nezapomeňte zkombinovat se správnými doplňky.

 

 

Autor: Adriana Doležalová

 

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace