Termolaky si zamilujete!

Termolaky laky se u nás vůbec poprvé objevily asi před rokem a půl, skutečným hitem se však staly až tento rok. Nyní představují aktuální trend pro tento podzim a zimu. Je tomu tak možná i proto, že právě toto období je pro ně ideální. Proč? Protože v tomto období mohou nejvíce ukázat své kouzlení s barvami. 

Co jsou vlastně termolaky?

Termolaky nejsou žádným rozmarem, ale praktickou módní vychytávkou, která vám usnadní výběr outfitu a sníží potřebu neustálého přelakovávání nehtů, což má v konečném důsledku i pozitivní zdravotní následky pro vaše nehty (které jsou tak méně namáhány).

 

Termolaky vám dopřejí mít hned několik barev najednou, a to v závislosti na pokojové teplotě. Vybírat si můžete hned z několika kombinací, jakou je třeba modrá se zelenou, červená se žlutou nebo růžová s fialovou. Rychlost změny jednotlivých barevných odstínů trvá pouze několik málo vteřin. To, v jaké odstíny se vlivem změny teploty laky promění, se dozvíte z lahvičky. Pozor však, barevný odstín můžete ovlivnit i svou vlastní tělesnou teplotou.

 

Druhy termolaků

Levnější termolaky vám na nehech vydrží asi tak 3 dny. Zakoupit si je můžete v různých inernetových e-shopech, kde vás výjdou asi na sto korun. Pakliže však chcete, aby vám lak na nehtech vydržel déle, doporučujeme vám obrátit se na skutečné odborníky, které naleznete v kvalitních nehtových studiích a kosmetických salonech. Ti totiž užívají speciální gelový lak, jenž s pomocí UV lampy a podkladového laku zatvrdí. Takovýto lak vám pak na nehtech vydrží i 3 týdny (za dobrých podmínek, odborníci udávají, dokonce 6 týdnů), a to i přesto, že s nimi budete uklízet, umývat nádobí a prát. 

 

 

Autor: Adriana Dosedělová

 

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace