Pilníky Antibactif - Novinka v oblasti moderní péče o nehty!

Pilníků na nehty existuje mnoho, ale jen jeden může být nejlepší. Tím je absolutní česká novinka, která přibyla do široké skupiny pilníků na nehty teprve před nedávnem.

Anti Bactif je prvním skleněným antibakteriálním pilníkem na světě, který pochází z české dílny Blažek Glass, kde se zrodil i jeho předchůdce - první skleněný pilník na nehty.

 

Jak může být skleněný pilník antibakteriální? 

Fotokatalytický pilník Anti Bactif je unikátní pilník, který dokáže zcela sám ničit baktérie, viry i plísně, čímž podstatným způsobem zvyšuje úroveň péče (a hygieny) o nehty a zároveň také snižuje zdravotní rizika. Kvalita tohoto pilníku jednadvacátého století je potvrzena mnoha testy a certifikáty.

 

Jak to tedy funguje?

Tento unikátní skleněný pilník má na sobě speciální fotokatalytickou vrstvu, která je schopna zničit viry, bakterie i plísně. Tato vrstva je na bázi oxidu titaničitého, jenž výrobci na pilník zafixovali vysokou teplotou, což pilníku zajistilo nejen antibakteriálnost, ale i maximální otěruvzdornost. 

 

Skleněný pilník Anti Bactif, velký krok do budoucnosti

Předpokladem proto, aby nám tento převratný pilník fungoval, je špičková kvalita skleněného pilníku a funkční fotokatalytická vrstva. Tuto vrstvu je nutné aktivovat ultrafialovým zářením. Zjednodušeně to znamená, že pilník máte pravidelně vystavovat slunečnímu záření, které vrstvu nejenže aktivují, ale zároveň i zničí vše patologické. A proto vám doporučujeme pilník světlu vystavovat co nejvíce. 

 

Jak pečovat o pilník?

Péče o pilník je navíc rovněž nenáročná. Postačí, když jej budete omývat proudem vody a pravidelně vystavovat slunečním paprskům nebo jej klasicky sterilizovat. 

 

 

Ovšem pozor! Tuto novinku prozatím není možno zakoupit v běžných obchodech, ale pouze ve specializovaném e-shopu.

 

 

Autor: Adriana Dosedělová

 

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace