Nohy až do nebe? Víme, jak je opticky prodloužit!

Oslnivě dlouhé nohy - to je sen snad každé ženy a možná i ten váš! Jestliže nemáte nožky dlouhé jako modelka, nemusíte hned myslet na nejhorší. Raději si přečtěte dnešní článek, ve kterém vám prozradíme hned několik tipů, díky kterým si nohy opticky prodloužíte.

 

Pohled z výšky, aneb naučte se nosit podpatky!

Podpatky mají úžasnou moc přidat vám i několik kýžených centimetrů k dobru. Celá řada žen již tohle kouzlo prokoukla a naučila se i přes možné nepohodlí a nejistotu v nohách podpatky nosit. Nejlepší volbu vám, co se prodloužení nožek týče, prokážou jehlové podpatky. Ty vaše nohy nejen prodlouží, ale i zěštíhlí. Nutno ale počítat s tím, že ne každá žena či dívka na nich dokáže chodit dlouhé hodiny. Naštěstí se můžete spolehnout i na podpatky nižší, na kterých se budete cítit jistěji.

 

Pohrajte si barvičkami!

Určitě víte, že i barvy a chytře zvolené vzory dokážou udělat divy - a to nejen s vaší postavou, ale i s nohama! Snažte se proto pro své nožky vybírat takové barvičky, které jim prospějí. Sáhnutím vedle jsou horizontální pruhy, které nohy na pohled zkrátí - a to není vaším cílem. Vsaďte na černé legíny nebo punčochy, které se pyšní mocí nohy zeštíhlit a opticky prodloužit.

 

Vybírejte správnou módu!

Jestliže patříte k výškově nižším ženám a trápí vás kratší nohy, určitě po přečtení dnešního článku budete veselejší. Pomoci vám může i sázka na sukně či šortky s vysokým pasem, které vašim nožkám opticky přidaji několik centimetrů a prakticky bez námahy. Samozřejmě chápeme, že ne každá z vás si troufne na takový typ módy, proto i pro ně máme boční uličku: podobnou službu vám prokáží i klasické džíny s vyvýšeným pasem.

 

Vidíte? I s kratšíma nohama se dá šikovně pracovat! Budete-li vědět jak na to, hravě tak ošálíte vaše okolí a donutíte jej si myslet, že vám byl do vínku dán pár nádherně dlouhých nohou, které svou délkou sahají až do nebe!

 

 

Autor: Nikol Bláhová

 

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace