9 rad pro péči o pleť v dekoltu

Dekolt by měl bý naší chloubou v každém ročním období, nejen v létě, kdy se nejvíce odhalujeme.Víte, že do výstřihu se vám zapisují všechny vaše neřesti? Kouření podporuje ztrátu pevnosti a pružnosti, alkohol pak napomáhá rychlejší stárnutí. Pokud o svůj dekolt nebudete pravidelně pečovat, zanedbání se záhy projeví pigmentovými skvrnami, vráskami, vyrážkou a povadlou kůží. Chcete vypadat atraktivněji a mlaději? Tak nezapomínejte na péči o dekolt!

 

Jak pečovat o svůj sexy výstřih?

1. Důležitá je výživa

Základem krásného výstřihu je správná výživa, která je bohatá na vitamíny A, C, E a biotin. Dodržujte pitný režim a vyhýbejte se cukrům.

 

2. Hýbejte se

Krásu svého poprsí můžete podpořit i správným držením těla, cvičením (posilováním hrudních svalů, plaváním a veslováním).

 

3. Správně spěte

Pokud jste pro krásnou rysku mezi prsy schopné udělat opravdu všechno, naučte se spát na zádech. Jen tak totiž zabráníte vzniku nevzhledných hlubokých vrásek mezi ňadry. I když, ještě máte jednu možnost, spát v podprsence La Decolette. 

 

4. Čistota půl zdraví

Svůj hrudník pečlivě čistěte. Ráno i večer si dopřejte důkladnou očistu hrudníku a ošetřete jej stejně jako obličej čistícím mlékem a tonikem. Jednou za čas můžete aplikovat i peeling, přičemž při nanášení nevynechávejte ani své bradavky. 

 

5. Hydratujte svou pokožku

Po očištění dekoltu pokožku ošetřete kvalitními hydratačními krémy. 

 

6. Maska patří nejen na obličej

Pro ještě krásnější výstřih dopřejte své hrudi jednou za čas stejnou masku, jakou si nanášíte i na obličej. Skvělé jsou všechny ty, které obsahují jogurt a citrónovou šťávu. 

 

7. Skotské střiky

Pro omlazení a rozzáření pokožky svá prsa sprchujte krátkými střiky studené a teplé vody. 

 

8. Výstřih a podprsenka

Podprsenka je základ krásného hrudníku, a proto pokud nechcete mít škaredý hrudník a vrásky, nenoste špatné podprsenky.

 

9. Masáž

Pro krásný dekolt si dopřejte po koupeli i jemnou olejovou masáž, tu vám může provést třeba váš manžel. 

 

 

Dříve, než někam vyrazíte s odhaleným dekoltem, nezapomínejte na to, že make-up nenaší pouze na obličej, ale také i na krk a na výstřih. 

 

 

Autor: Adriana Dosedělová

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace