Jak nosit zlaté a stříbrné šperky

Svět se dodnes drží celé řady fám, jako třeba kombinování bot a kabelek, nebo že se spolu nesmí kombinovat zlato a stříbro. Přitom i toto je dávno pasé. Zlaté a stříbrné šperky se už dávno nemusí nosit rozděleně, naopak, trend mixování je nyní absolutním hitem. 

 

Chcete být in? Noste spolu zlaté a stříbrné šperky

Nebojte se kombinování, zlaté a stříbrné šperky se spolu vzájemně zvýrazní. Tyto dva kontrastní kovy si vážně rozumí. Dokazují to i šperky od předních světových šperkařů. Faktem však je, že s jejich kombinací to musíte umět. 

        Rozhodně nefunguje, když si do uší dáte stříbrné náušnice a na krk pro změnu zlatý řetízek. Aby si zlatá se stříbrnou rozuměla, je nutné tyto dva kovy vrstvit. Na krk nebo na ruku si proto zkuste dát několik zlatých i stříbrných řetízků a uvidíte, jak vám to bude slušet. Pohrát si můžete i s jednoduchými prstýnky, které se při vzájemné kombinaci stanou výrazné. Kromě žlutého zlata se nebojte skloubit se stříbrem i růžové zlato. 

 

Jak nosit zlaté a stříbrní šperky?

Ať se jedná o zlato anebo stříbro, je zapotřebí u jejich nošení dodržovat určitá pravidla. Pro kombinování zlatých a stříbrných šperků platí kupříkladu i to, že se jedná o ideální volbu pro jednoduché, čisté, sofistikované a minimalistické outfity. Jinak řečeno, čím jednodušší je to, co na sobě máte, tím více vrstev šperků si můžete dovolit. A samozřejmě naopak. 

 

Dalším tradičním předsudkem je skutečnost, že i kovy na oblečení a doplňcích muselo být pouze jedné barvy. Nemusí! Tedy, když se rozhodnete pro vrstvení šperků a na sobě budete mít kombinaci hned několika těchto šperků. Pak k nim můžete dovolit kabelku se stříbrným kováním, stejně jako kalhoty se zlatými knoflíky a opasek se zlatou přezkou. 

 

 

Autor: Adriana Dosedělová

 

Diskuze

Článek zatím nemá žádné komentáře...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace