4 základní doplňky, které oživí váš šatník!

Nová sezóna si žádá nový šatník. Na trhu se objevilo množství nových trendů a nových módních kousků, které návrháři po několik týdnů představovali na všech týdnech módy po celém světě. Než vás však nadchnu pro nakupování, měli bychom si položit otázku, kde na to vzít? Co takhle zvolit kompromis a vyměnit šatník pomocí doplňků?

 

Znáte ten pocit, který zažíváte každé ráno, když stojíte před otevřenou skříní a nevíte, co na sebe? A znáte ten pocit, když přijde nová módní sezóna a vy si říkáte, že konečně máte právo na obměnu šatníku? No jo, ale kde na to vzít? Nevěště hlavu, my pro vás máme báječné řešení, které vás bude stát jen pár korun. 

 

Nemusíte se bát, nemluvíme z cesty ani si neděláme legraci. Přinášíme vám totiž kompromis, díky kterému se budete cítit báječně vy i vaše šatní skříň, která si bude připadat, jakoby dostala hromadu nového a stylového oblečení. Jak toho dosáhnout? Pouze za pomoci doplňků!

 

V masivní bižuterii budete nepřehlédnutelná

Pozornost upoutáte masivní bižuterií, například velkým dřevěným náramkem nebo masivními rudými korálemi. Masivní náhrdelníky jsou navíc největším letošním hitem. Nosí se k odhaleným výstřihům i na košilích zapnutých až ke krku.

 

Náš tip: Náhrdelník ve stylu krásné Kleopatry.

 

 

Čepice a klobouky aneb teplo uniká hlavou

Během chladných dnů, kterých teď bude více a více, vám poslouží čepice. Pokud si myslíte, že vám čepice nesluší, tak neházejte flintu do žita. V dnešní době můžete vybírat z tak širokého množství, typů a střihů, že určitě najdete vhodnou čapku i pro sebe.

 

 

Šátek, šála, nákrčník

Šátky a šály nemají zdobit byt, ty mají zdobit vás. Dokonce i z jedné jediné šály můžete vytvořit desítky různých šál. Tipy na stylové a zajímavé vázání přineseme v dalším článku.

 

Zahrajte si na páskovce

Dlouholetým trendem, který se v návalech opět vrací do módy, jsou pásky. Naposledy byly IN v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století, a před tím v době třicátých let. Dnes tedy můžete vybírat z velmi moderních i retro kousků.

 

Páskem se vám podaří oživit jakýkoli outfit. Ale kombinujte ho jen s šaty, sukněmi do pasu nebo košilemi či halenkami sahajícím aspoň do půli zadečku.

 

 

 A jaké doplňky máte ráda vy?

 

 

Autor: Markéta Vlková

Diskuze

Pavla K.
30.10.2014 20:59

Šátky jsou skvělou inspirací.. Nakoupila jsem si jich teď hromadu, jelikož jsou všude ve výprodeji, tak se nakupují jedna báseň :-)


Danča
31.10.2014 10:41

Dobrý den, a nemohla byste napsat nějaký dobrý tip, kde ste šátky koupila? Děkuji


Pavla K.
03.11.2014 22:38

Minulý týden je vyprodávali v Mangu a v s.Oliver, kde jsem si je právě nakoupila i já :-)


Danča
08.11.2014 19:51

Díky za tip. Dneska jsem si koupila dva krásné šátky, růžové-bílý a modro-bílý ve zmíněném Mangu. Každý za 100 korun... Jsem nadšená...

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace