Tipy na vánoční dárky pro muže

Muži jsou naštěstí nenároční - alespoň se to o nich říká :-). Ale to neznamená, že bychom měly dárky pro ně odbýt. Ba naopak: právě oni si zaslouží jen to nejlepší. Popřemýšlejte, co by obdarovaný ocenil a snažte se ho trošku překvapit.

 

Hledač klíčů

Že zase váš miláček někde odložil klíče a nemůže je najít? Pak je pro něho hledač klíčů tím pravým ořechovým. Klíče si jednoduše prozvoní, když na klíč připne vyhledávač a pak zapíská. Klíče se "ozvou" pípáním a blikáním, takže pro tentokrát je už určitě neztratí.

 

Optická PC myš

Obyčejná myš k počítači...to je nuda. Jako dárek se hodí originální myš, která má podobu auta, chilli papričky, ženského těla v negližé nebo jen v kalhotkách, srdíčka, ovoce nebo třeba kávového zrna.

 

Kráječ na pizzu

Kreativní kráječ na pizzu pobaví na každé párty. Doporučujeme motorku, která krájí pizzu předním kolem. Další možností jsou například historické kolo, řetězová pila, cirkulárka nebo kovbojská boty.

 

Vtipná kravata

Muži jsou neradi svázaní. Pokud na sobě zrovna nemají něco, co je vtipné a přitahuje pozornost. Takovou maličkostí může být kravata. Jak může vypadat? Jako tabule u očního lékaře, počítačová klávesnice nebo houslový klíč. Vyberte takovou, která se hodí k profesi nebo zájmům obdarovaného a uvidíte, jak ji bude nadšeně nosit.

 

Přesýpací hodiny SEX TIMER

Změří každý sexuální výkon. Mají několik úrovní měření - od začátečníka pro skutečného hřebce! Vtipný dárek pro kamaráda, kolegu nebo pro někoho z příbuzenstva.

 

Tříhodinová masáž celého těla

Pokud je váš muž unavený (řídí auto a ano - je toho na něm hodně), tak si zaslouží dárek v podobě pořádné masáže. Domluvte se individuálně s masérem a dopřejte mu nadstandardně dlouhou masáž při tónech příjemné hudby. Pro tento účel doporučujeme holistickou (hlava, obličej, břicho, končetiny a záda, chodidla) masáž celého těla v kombinaci s aromaterapií. Každý muž se bude po takovém rituálu cítit jako znovuzrozený. Pro odvážné je vhodná i tantrická masáž. Ale pozor při výběru masérky: někdy se pod názvem tantrické masáže skrývají erotické služby. Tantrická masáž v pravém slova smyslu by měla mít léčivý efekt.

 

Jízda ve Ferrari

Je sázkou na jistotu - potěší každého opravdového muže. Během chvilky zažít například zrychlení 0-100 za 3,4 sekundy (a pod kapotou mít 570 koní). Jednoduše zážitek, na který se jen tak nezapomíná!

 

Dobrodružný víkend nebo týden v divočině

Určitě potěší každého muže. Přes zážitkovou agenturu nebo s jeho kamarády naplánujte akci, na které bude jen mužská parta. Program by měl být zajímavý, nejlépe někde v divočině, kde se muži budou učit přežít v nehostinných podmínkách v přírodě jen se základní výbavou (a tak se třeba naučí rozdělávat oheň, lovit zvěř, rybařit nebo najdou nové přátele). Uvidíte, že čas o samotě ocení a ještě se rádi vrátí domů.

 

Golfový víkend pro celou rodinu

Dlouho jste se společně nudili? Určitě nebudete, když hlavě své rodiny pod stromeček nadělíte překvapení v podobě golfového víkendu. Ohlídejte si, aby balíček obsahoval minimálně tyto služby ubytování pro všechny členy rodiny, neomezený vstup na hřiště, půjčení kompletního golfového setu a lekce s trenérem.

 

A až budete mít dárky nakoupené, tak je nezapomeňte trošku originálně zabalit. Muži vnímají hodně zrakem, a tak je hezký obal určitě pohladí po duši.

 

 

Autor: Klára Valová

 

Diskuze

Romanka
28.04.2015 19:22

Ten kráječ nemá chybu, já letos dávala příteli tyto hodinky http://www.brawat.cz/alfex/, tak už vím, co mu dát příště. Díky za tipy :-)


Petr
29.08.2016 21:08

Hezký večer, děkuji za tipy. Budou se hodit! Co se týče dalších dárků, koukněte se třeba sem: http://www.originalnidarky.cz/114-gadgets-vychytavky. Snad něco vyberete.

Přidat komentář

Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace