Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
05.11.2016

Nohy jako v peřince

V botách se můžeme cítit pohodlně, pokud si správně vybereme a budeme o ně "s láskou" pečovat. Některé problémy s obutí lze snadno napravit. Poradíme Vám jak na to!

Přečíst článek
10.05.2016

Nohy až do nebe? Víme, jak je opticky prodloužit!

Nebyla k vám příroda po všech stránkách nejštědřejší a do vínku vám nenadělila gazelí nohy? Pak nezoufejte! S pomocí několika jednoduchých triků si nožky až do nebe můžete hravě vykouzlit!

Přečíst článek
23.04.2016

Jak nosit zlaté a stříbrné šperky

Ve světě módy se stále traduje mnoho fám. Jako třeba kombinování bot a kabelek anebo i toho, že se spolu nesmí kombinovat zlato a stříbro...

Přečíst článek
26.03.2016

Módní styl v Česku - inspirujte se od našich žen!

Dnes jsem se tak trochu více procházela v ulicích a nenápadně jsem sem tam pozorovala kolemjdoucí. A byla jsem překvapená, jak se módní styl v našich ulicích za dvacet let změnil!

Přečíst článek
20.02.2016

Žhavé módní trendy zimy 2016 - střapce!

Pokud chcete být in, neobejdete se bez střapců. Střapce se v módě objevily již na začátku podzimu, kdy doprovázely styl indiánského babího léta. S příchodem zimy se však nevytrácí...

Přečíst článek
30.01.2016

DIOR bude mít 70!

DIOR bezesporu patří k nejvýznamnějším světovým značkám, které se významně podepsaly na vývoji světové módy, parfémů a dekorativní kosmetiky. Letos oslaví již 70. výročí od svého založení! Víte, jak značka Dior vznikla?

Přečíst článek
19.12.2015

Žhavé zimní trendy roku 2015/2016 - krajka

Sezóna krajky nekončí, bude s námi i tuto zimu a mocně se podepíše na našem plesovém vzezření. Jde o absolutní hit této sezóny. Kromě plesových šatů ji najdete i na topech, tílkách, tričkách a dokonce i běžných šatech.

Přečíst článek
21.11.2015

10 žhavých kousků, bez nichž se tuto zimu neobejdete!

Víte, kterých 10 kousků byste měly mít tuto zimu ve svém šatníku? Bez čeho se letos rozhodně neobejdete?

Přečíst článek
07.11.2015

Jak správně vybrat svatební šaty?

O svatebních šatech sní snad každé malé děvčátko. Když však nastane ten správný čas, kdy si máme vybrat konečně své vysněné svatební šaty, mnohdy nevíme kudy kam. Proto vám dnes přinášíme několik rad a tipů, jak najít ty pravé svatební šaty.

Přečíst článek
27.09.2015

Jak působí barva oblečení na ostatní?

Oblékat se můžeme podle nálady, vlastního vkusu nebo podle módních trendů. Ale existuje ještě jedna oblast, podle které se můžeme oblékat - jak působí barva oblečení na naše okolí a ke které příležitosti se hodí.

Přečíst článek
 
Strana 1 2 3 4
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace