Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
05.09.2015

Jak si vybrat padnoucí podprsenku?

Každá žena má v nakupování nových podprsenek praxi, a tak se zdá, že vybírání podprsenky je naprosto jednoduché. Stačí vědět velikost a pak si jen vybrat střih, vzor a styl, který se jí líbí. Je to ale doopravdy tak jednoduché?

Přečíst článek
23.07.2015

10 praktických tipů v péči o prádlo!

Skvrny, fleky, zažraná špína, žmolky a chlupy na prádle. Nic, co bychom si přáli. Jak můžeme vyprat tak, aby byl výsledek co nejlepší?

Přečíst článek
27.06.2015

Jaký střih plavek zvolit?

Vzory už máte určitě vybrané, ale jaký střih plavek hledat pro svůj typ postavy? A které jsou letos opravu IN? O tom a mnohem více čtěte v následujícím článku a buďte na léto opravdu připravena!

Přečíst článek
13.06.2015

Plavky 2015 - Jaké vzory jsou letos IN?

Ještě nevíte, čím se letos blýsknete na pláži? Víme, co je letos IN! Inspirujte se a vyberte si správné plavky, které vám nejen padnou, ale zároveň oslní každého muže. Snad vás přesvědčíme o tom, že i letos je z čeho vybírat!

Přečíst článek
23.04.2015

Rychlá pomoc při potížích s obuví

Koupíme si nové boty a místo radosti prožíváme bolest: nohy tlačí, pálí a namísto radosti máme jen nepříjemné pocity, Jak můžeme zajistit, abychom měli nohy jako v bavlnce?

Přečíst článek
03.04.2015

Čeští muži milují outdoorové oblečení - Můžeme je "převychovat"?

Většina mužů si libuje v outdoorovém oblečení. Pokud se chystají na výstup na Sněžku, proč ne? V ostatních případech se ale diskutuje o tom, zda díky svému "pohodlí" nesnižují úroveň módě a především sami sobě.

Přečíst článek
18.02.2015

Pánská móda pro rok 2015

Dnešní článek věnujeme pánům a pánské módě. Můžete s námi zabloudit do světa mužů a jejich módy. Pojďme se podívat na to, jaké trendy nám přinese v oblasti pánské módy rok 2015?

Přečíst článek
09.02.2015

Kůže na kůži

Možná už jste si toho všimli a možná ještě ne, ale letošním hitem pro chladnější roční období je kůže. Kůže, která zažívala svůj první boom v šílených osmdesátých letech. Otázkou tedy je, jak a s čím ji nosit?

Přečíst článek
27.01.2015

Pánové, plesová sezóna je tady! Víte, co na sebe?

Chlapci, obléknout se do tanečních nebo na ples není jen tak. Pokud nevíte, co na sebe, inspirujte se!

Přečíst článek
05.01.2015

Dívky, plesová sezóna začíná... Vyberte si šaty!

Obléknout se do tanečních nebo na ples není jen tak. Pokud nevíte, co na sebe, inspirujte se!

Přečíst článek
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace