Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
26.11.2014

Které šaty Vám nejlépe sednou podle typu postavy?

Každá jsme jiná a každá z nás má jinou přednost - u některé z nás jsou to větší prsa, u jiné úzké boky. Ať už je vaše postava jakákoli, můžete její přednosti ještě podrthnout správnou volbou šatů.

Přečíst článek
18.11.2014

Dress Code aneb Jak se obléknout na formální akci?

Proč bychom se měli společenskými pravidly odívání zabývat? Na to je jednoduchá odpověď. Špatně zvoleným oděvem můžeme shodit sami sebe anebo můžeme urazit hostitele. A to určitě není v našem zájmu.

Přečíst článek
02.11.2014

Nadčasové perly

Jsou nádherné, ženské a jemné. Lesknou se tak, jako by byly právě vylovené z lastury na dně moře. Jsou jednou z možností, jak na sebe může žena upoutat pozornost.... Řeč je o perlách. Máte je, nebo ještě ne?

Přečíst článek
28.10.2014

4 základní doplňky, které oživí váš šatník!

Nová sezóna si žádá nový šatník. Na trhu se objevilo množství nových trendů. Než se však nadchneme pro nakupování, měli bysme si položit otázku, kde na to vzít? Co vyměnit šatník pomocí doplňků?

Přečíst článek
19.10.2014

Kostky jsou opět IN!

Velké kostky, káro. Pokud nemáte alespoň dva kousky oblečení, na kterém jsou, tak jste absolutně out. Letošní podzim a zima jsou totiž ve znamení kostek jakéhokoli druhu!

Přečíst článek
15.10.2014

Trendy podzimní boty

Podzim už je v plném proudu a nás napadá otázka: „Co se bude na podzim nosit? Jaké botky si pořídit?“ Nová sezóna přece znamená nové trendy a nových trendů se musí využít! Proč si neudělat radost a nebýt IN?

Přečíst článek
07.10.2014

Buďte úspěšní aneb Jak se obléknout na pracovní pohovor

Dnem D je někdy první rande, jindy je to oslava narozenin nebo vlastní svatba. V poslední době se jím také stává pracovní pohovor: Všichni chtějí obstát, ale vyhrává většinou jen jeden. Jak zaujmout na první pohled?

Přečíst článek
05.10.2014

Nechejte na hlavě - čepice podzim/zima 2014

Čepice či jiná pokrývka o vás prozradí hodně: jste sportovní nebo spíše konvenční typ? Jste konzervativní nebo výstřední? A hodí se pokrývka hlavy k vašemu stylu oblečení?

Přečíst článek
25.09.2014

Dioptrické brýle aneb Z nutnosti módním doplňkem

Dioptrické brýle dříve sloužily jen jako zdravotní pomůcka. Dnes se staly novým módním doplňkem. Brýle nyní dokážou podtrhnout vaši osobnost, doladit váš outfit a zvýraznit krásu vašich očí. Víte, jaké brýle se teď nosí?

Přečíst článek
12.09.2014

Pyžamo a sexuální život

Pyžamo, noční košile, partnerova košile nebo sexy saténová košilka s krajkovým lemováním? Jaké pyžámko volí na spaní ženy a jakému dávají přednost muži? Má to, v čem spíme, přímý vliv na náš sexuální život?

Přečíst článek
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace