Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
26.08.2014

Nové módní trendy - podzim a zima 2014/2015

Určitě vás zajímá, co je ve světě módy aktuální. Přinášíme vám pár nápadů, jak být in. Návrháři byli opět tvořiví a hraví a vytvořili spoustu kolekcí, ze kterých vznikla řada nápadů pro každý den.

Přečíst článek
14.08.2014

Na co už se opravdu nedá koukat?

Milé dámy a také pánové. Je léto a je vedro. To je nám všem, všichni se potíme a necítíme se úplně příjemně. Někdo dokonce musí i v tomhle počasí chodit v dlouhých kalhotech. Ale i tak by bylo někdy dobré zamyslet se nad tím, co na sebe natáhnete, než vyj

Přečíst článek
02.08.2014

Svatební inspirace pro nevěsty: Trendy, které letí

Svatební den je pro všechny ženy výjimečný den, který bychom si měli užít na 100%. Přinášíme vám trendy inspiraci, jež vám dá šanci zazářit tak, že všichni svatebčané v čele s vaším nastávajícím budou ohromeni. Tak tedy vzhůru do čtení!

Přečíst článek
Strana 1 2 3 4
 
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace