Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
22.05.2016

Tvrdá kúže na chodidlech? Zbavte se ji rychle!

Hroší kůže na patách a chodidlech není nic hezkého, zvláště, pokud nosíme obuv s otevřenou patou. A nejen to - ztvrdlá kůže není nic příjemného na chození. Tak s ní pojďme něco udělat!

Přečíst článek
13.04.2016

Termolaky si zamilujete!

Svět kosmetiky se neustále snaží přicházet s něčím novým, co by svět ohromilo a překvapilo a hlavně co by splnilo očekávání zákazníků. Jednou z těch nejžhavějších novinek posledních let jsou termolaky. Pojďme se podívat blíže, co to vlastně je.

Přečíst článek
04.04.2016

Pilníky Antibactif - Novinka v oblasti moderní péče o nehty!

Pilování nehtů patří k základním kamenům správné péče o ruce. Při pilování nehtů není však důležitá pouze technika, ale i užití toho správného pilníku. Už jste se seznámili s největší novinku v této oblasti?

Přečíst článek
13.02.2016

Jak překonat kousání nehtů?

Kousání nehtů je nešvarem, který postihuje ponejvíce děti, leč nepředstavuje nic výjimečného ani u dospělých. Mnoho dětí tento nešvar totiž nezvládlo a tak u nich okusování nehtů přetrvává i v dospělosti.

Přečíst článek
28.11.2015

7 žhavých laků tohoto podzimu

S příchodem podzimu přichází i nové módní trendy, nové módní kolekce i změny vizáže. Tyto změny se dotýkají nejen šatníku, ale i vašich nehtů. Chcete být in? Zjistěte, jaké nehty jsou pro tento podzim nejvíce trendy.

Přečíst článek
03.10.2015

5 nejčastějších problémů s nehty. Týkají se i Vás?

Slabé, lámavé, roztřepené...takové nehty chce mít asi málokdo. Máme pro vás pár tipů, jak můžete zlepšit stav a vzhled nehtů. Pojďme na to!

Přečíst článek
13.09.2015

Pomoc! Mám plíseň na nohách. Co s tím!?

Plíseň, mykóza nebo také mykotické onemocnění nohou a plíseň nehtů, nás dovedou pořádně potrápit. Zvláště v létě, kdy chodíme v otevřených sandálech a užíváme si pobytu na koupalištích. Jaká je prevence mykózy a plísně nehtů? A jak je můžeme léčit?

Přečíst článek
03.07.2015

Znáte základní druhy manikúry?

Krásné nehty jsou vaší vizitkou. Cizí lidé si nás rychle zařadí podle podání ruky, muži upravené nehty doslova milují, a tak se ženy doslova předhánějí v dokonalém vzhledu. Znáte základní druhy manikúry? Víte, že si většinu z nich můžete udělat doma samy?

Přečíst článek
12.04.2015

7 tipů, jak na záděrky

Co dělat proti zatržené kůžičce okolo nehtů a jak ji léčit? Máme pro vás několik tipů, jak bojovat proti nepříjemným záděrkám!

Přečíst článek
24.02.2015

Dostaňte ruce zpět do kondice!

Zvýšenou péči o ruce prostě miluji. A doufám, že jste na tom stejně, jako já. Není nic příjemnějšího, než si sednout k oblíbenému filmu nebo jen tak relaxovat a ruce mít schované v nahřátém ručníku. A pod ním probíhá proces léčení. Jdeme na to!

Přečíst článek
 
Strana 1 2
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace