Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
30.01.2015

Trendy nehty pro rok 2015

Už nám běží další rok a s ním se usazují nové trendy, jejichž dráhu předurčili módní návrháři a stylisté již na podzim loňského roku. Ptáte se, jaké nehty se budou v roce 2015 nosit? Zajímá vás, jak si letos nalakovat nehty?

Přečíst článek
24.11.2014

Jak ochránit ruce před zimou

Zima nemusí dát rukám nijak zvlášť zabrat, tedy pokud víme, jak se o ně postarat. Stačí pár triků a budete mít ruce jako princezna!

Přečíst článek
15.11.2014

Zimní trendy v manikúře aneb Nový kabát pro vaše nehty

S blížící se zimou je potřeba seznámit se s módními trendy pro naše nehty. Aby zima nebyla tak ponurá je třeba ji prozářit, Jaké laky, barvy a vzory budou letos v zimě nejmódnější?

Přečíst článek
02.10.2014

Jak pomoci třepícím se nehtům?

Třepení nehtů je častý problém, který dokáže velice znepříjemnit život. Nehty, pokud jsou oslabené, se nejen třepí, ale také snadněji lámou a zatrhávají, což bývá velice bolestivé.

Přečíst článek
20.09.2014

Gel či akryl aneb Co vybrat?

Jste nespokojená se svými nehty? Vaše přírodní nehty se lámou, třepí a celkově vypadají nevzhledně? Pak už jste asi přemýšlela nad umělými nehty, popřípadě již krášlí vaši ruku. Jak se ale v umělých nehtech vyznat?

Přečíst článek
17.09.2014

Domácí pedikúra krok za krokem

Chodíte na pedikúru jen do salonu? Co takhle udělat si profesionální pedikúru doma? Že to nejde?! Samozřejmě, že to jde! A ještě si jí tak oblíbíte, že budete domácí péči s tou profesionální ráda střídat.

Přečíst článek
23.08.2014

Dokonalá Francie!

O čem je řeč? O Francouzské manikúře. Je nadčasová a hodí se ke všem příležitostem. Aby byla dokonalá, měly byste si nehty upravovat zhruba každé dva až tři dny. Její velkou výhodou je, že jí doma zvládnete s přehledem samy!

Přečíst článek
12.08.2014

Gelovky ano či ne? Na co si dát pozor?

Dříve modní výstřelek a hit, dnes běžná věc, kterou nosí mnoho žen. Panuje kolem nich mnoho mýtů, tak se na některé z nich podíváme v tomto článku.

Přečíst článek
10.08.2014

Jak mít krásné ruce

Kromě krku bývají ruce považovány za první místo na těle, na kterém jsou vidět projevy stárnutí. Správnou péčí zabráníme předčasnému vzniku nejen vrásek, ale i suché a povislé pokožky rukou.

Přečíst článek
Strana 1 2
 
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace