Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
01.12.2016

Jak si poradit s rozpraskanými rty

Trápí vás bolavé, suché a šupinaté rty, které vám nekontrolovatelně praskají? Věřte tomu, nejste sami. Pomůžeme Vám, jak proti tomu úspěšně bojovat!

Přečíst článek
05.11.2016

Nohy jako v peřince

V botách se můžeme cítit pohodlně, pokud si správně vybereme a budeme o ně "s láskou" pečovat. Některé problémy s obutí lze snadno napravit. Poradíme Vám jak na to!

Přečíst článek
20.10.2016

Hřebeny a kartáče - k čemu jsou určeny a na jaký typ vlasů se hodí?

Za redakci jsme vám slíbily díl přehledu různých druhů hřebenů a kartáčů. Tentokrát to budou běžnější hřebeny a kartáče, o kterých se můžete dozvědět třeba něco, co jste ještě nevěděly!

Přečíst článek
14.09.2016

Buďte svá - staňte se ženou snů!

Sebevědomí není vrozené. Musí se postupně získat. A pokud chcete být přitažlivá pro příslušníky opačného pohlaví, tak to chce ještě něco navíc - trošku na sobě zapracovat. Víte, na co byste se měla zaměřit?

Přečíst článek
29.06.2016

4 domácí triky, jak zvládnout poškozené vlasy

Každá žena chce mít krásné, zdravé a lesklé vlasy. Bohužel ne vždy je to však možné. Vlasy jsou totiž neustále vystavovány negativnímu tlaku z okolního i vnitřního prostředí.

Přečíst článek
20.06.2016

Co dělat s kuperózou?

Kuperóza představuje odborné označení pro růžové popraskané žilky v obličeji. Jde o poměrně častý problém, který nejprve nevypadá nikterak nápadně, avšak pokud s tím nezačnete hned něco dělat, rozvine se do poměrně nevzhledné fáze. Vyvarujte se tomu včas!

Přečíst článek
11.06.2016

Jak si vybrat správný šampon?

Všude kolem nás je ohromné množství těch nejrůznějších šampónů. Je doopravdy těžké si z té přehršle vybrat ten pravý. Také tápete, který šampón je pro vás ten nejlepší? Pomůžeme vám s jeho výběrem.

Přečíst článek
01.06.2016

První setkání s rodiči partnera - Co opravdu nikdy nedělat?

Máte nového partnera? On si vás už oblíbil, ale není jasné, zda se budete líbit i jeho rodičům. Máme pro vás několik tipů, co opravdu nikdy nedělat, až vám půjde rodičům představit.

Přečíst článek
22.05.2016

Tvrdá kúže na chodidlech? Zbavte se ji rychle!

Hroší kůže na patách a chodidlech není nic hezkého, zvláště, pokud nosíme obuv s otevřenou patou. A nejen to - ztvrdlá kůže není nic příjemného na chození. Tak s ní pojďme něco udělat!

Přečíst článek
10.05.2016

Nohy až do nebe? Víme, jak je opticky prodloužit!

Nebyla k vám příroda po všech stránkách nejštědřejší a do vínku vám nenadělila gazelí nohy? Pak nezoufejte! S pomocí několika jednoduchých triků si nožky až do nebe můžete hravě vykouzlit!

Přečíst článek
 
Strana 1 2 3 4 5 ... 9 ... 12 ... 16
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace