Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
01.12.2016

Jak si poradit s rozpraskanými rty

Trápí vás bolavé, suché a šupinaté rty, které vám nekontrolovatelně praskají? Věřte tomu, nejste sami. Pomůžeme Vám, jak proti tomu úspěšně bojovat!

Přečíst článek
20.06.2016

Co dělat s kuperózou?

Kuperóza představuje odborné označení pro růžové popraskané žilky v obličeji. Jde o poměrně častý problém, který nejprve nevypadá nikterak nápadně, avšak pokud s tím nezačnete hned něco dělat, rozvine se do poměrně nevzhledné fáze. Vyvarujte se tomu včas!

Přečíst článek
08.03.2016

5 rad, jak na chloupky v obličeji

Chloupky v obličeji je odvěký ženský problém, který trápí ženy napříč celým světem. Víte o tomto ožehavém problému své a chcete se dozvědět, co s tím udělat?...

Přečíst článek
23.01.2016

Tajemství zkratek na kosmetice

AA, BB, CC, DD, EE....Ne, nejde o velikost podprsenek ani hrátky s klávesnicí pro děti, ale zkratky, které můžete zcela běžně najít na obalech kosmetiky. Vnímáte je? Víte, co znamenají?

Přečíst článek
16.01.2016

9 rad pro péči o pleť v dekoltu

O obličej pečujeme s pečlivou pravidelností. Dbáme na každou skvrnku, pupínek a vrásku, ale na dekolt poněkud zapomínáme. Přitom je to právě on, který toho o nás dokáže mnoho prozradit, mimo jiné i skutečný věk.

Přečíst článek
05.12.2015

9 rad pro péči o pleť v zimě

Krásná zdravá pleť v zimním období, to je sen snad každého. Jenže znáte to, bičování ledovým větrem, sněžení i pršení do tváře, které se střídá s přespříliš suchým vzduchem. Naprosté peklo pro pleť!

Přečíst článek
31.10.2015

Jak bojovat s citlivou pletí?

Citlivá pleť trpí po celý rok - v létě ji sužují vedra, v zimě musí snášet kruté mrazy a na podzim je nucena odolávat nevyzpytatelným výkyvům počasí. Jak se vypořádat s citlivou pletí a čím ji dopřát tu nejlepší péči?

Přečíst článek
29.08.2015

5 mýtů o kráse

Když jsme byly malé a tvárné, naše maminky nám říkávaly: „Neškleb se, zůstane ti to.", "Nejez čokoládu, udělá se ti akné." Zajímá vás, zdali je to pravda? V našem článku se dozvíte, jaké další mýty nám tvrdily!

Přečíst článek
30.05.2015

Mladistvý make-up v 8 krocích!

Se správným postupem při nanášení make-upu můžete omládnout o pěknou řádku let. Pleť se rozzáří a vrásky zmizí. Budete si připadat jako byste se dostala o desítku let zpátky. Jak na to?!

Přečíst článek
10.05.2015

9 pravidel proti vráskám

První vrásky. ale i ty hlubší, dokáží pěkně potrápit.... Vznik vrásek však můžeme oddálit. Jak? Když budeme dodržovat pár pravidel, můžeme se dlouho radovat z mladistvého vzhledu!

Přečíst článek
 
Strana 1 2
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace