Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
14.09.2016

Buďte svá - staňte se ženou snů!

Sebevědomí není vrozené. Musí se postupně získat. A pokud chcete být přitažlivá pro příslušníky opačného pohlaví, tak to chce ještě něco navíc - trošku na sobě zapracovat. Víte, na co byste se měla zaměřit?

Přečíst článek
01.06.2016

První setkání s rodiči partnera - Co opravdu nikdy nedělat?

Máte nového partnera? On si vás už oblíbil, ale není jasné, zda se budete líbit i jeho rodičům. Máme pro vás několik tipů, co opravdu nikdy nedělat, až vám půjde rodičům představit.

Přečíst článek
17.03.2016

Rande naslepo

Čeká vás rande naslepo? Co se vám honí hlavou? Risk je zisk, nebo že vás čeká katastrofa? Pojďme si o rande naslepo popovídat. Víte, jak poznat průšvih, jak zapůsobit nebo jak elegantně utéct?

Přečíst článek
06.02.2016

Sexuální polohy, které ženy milují a muži je nesnáší

Sex je příjemná aktivita, které s nadšením holdují muži i ženy. I tak se ale v mnohých názorech a především oblíbených sexuálních polohách jejich názory často rozchází. Víte, které polohy ženy milují a muži by je nejraději vymazali z Kámasútry?

Přečíst článek
02.01.2016

Znáte výhody sexu ve třech?

Sex ve třech - pro někoho lákavá, pro jiného děsivá představa. Ať už máte na sex ve třech jakýkoli názor, nenechte si ujít dnešní článek. Představíme si výhody tohoto sexuálního zážitku a kdo ví - možná vás přesvědčí k tomu, abyste jej vyzkoušeli na vlast

Přečíst článek
24.10.2015

5 erotogenních míst, které zaručeně fungují

Milujete líbání? Je romantické a vzrušující zároveň, je intimní a zcela unášející. Víte ale, jaké části partnerova těla byste určitě neměli opomíjet?

Přečíst článek
11.10.2015

10 důkazů, že je do vás blázen

Muži jsou různí. Přesto u nich lze vypozorovat několik znaků, podle kterých můžete poznat, jestli to právě tenhle chlápek s vámi myslí vážně. A pokud ne, pořád je dost času vycouvat...

Přečíst článek
19.09.2015

Zdají se vám erotické sny?

Kdybychom se zeptali psychoanalytiků, co znamená jaký sen, asi by nám řekli, že je náš sen naše skrytá obava nebo nenaplněná touha. Erotické sny patří k těm, které máme rádi. Víme ale, co naše sny znamenají?

Přečíst článek
15.08.2015

Chodíte s partnerem za kulturou?

Kino, divadlo, koncert...nezáleží ani tak na tom, kam půjdete. Najdete si čas naplánovat společnou akci se svým partnerem nebo se vám stane, že se nikam nedostanete?

Přečíst článek
17.07.2015

Milujeme se, ale nedaří se nám počít

Fenomén dnešní doby. Tak by se dala nazvat neplodnost. Párů, které se snaží počít a "nejde to", stále přibývá. Co dělat, když se máte rádi, a přesto se vám nedaří přivést na svět potomka?

Přečíst článek
 
Strana 1 2 3
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace