Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
08.11.2014

Ženské spodní prádlo podle mužů

Spodní prádlo se za staletí a hlavně poslední desetiletí naprosto proměnilo. Z dlouhých košilek zůstaly jen malé kalhotky a podprsenka. Přesto i tak malé množství látky může vypadat velmi různorodě. Jaké spodní prádlo preferují ženy a jaké naopak muži?

Přečíst článek
30.09.2014

Jednou nevěrný, navždy nevěrný?

Láska, nejtrvalejší a zároveň nejproměnlivější cit, který nám dokáže smysl života dát, ale i vzít. Láska, cit založený na důvěře dvou lidí. Co když jeden z nich důvěru naruší nevěrou? Má mu ten druhý přesto důvěřovat?

Přečíst článek
19.09.2014

Vousy - ano nebo ne?

Proti gustu žádný dišputát. A to platí i o vousech! Pokud se vám - mužům - líbí, proč ne? Ale i my ženy máme svůj názor, co myslíte? Máme raději oholenou pleť, nebo pořádné strniště?

Přečíst článek
15.09.2014

Láska mezi přáteli

Vaše nejlepší kamarádka je muž? Všichni při pohledu na vás od začátku říkali, že přátelství mezi mužem a ženou nemůže fungovat? Neustále se vás někdo ptá, zdali spolu něco máte? Vy vytrvale a zoufale kroutíte hlavou a zapřisáhle tvrdíte, že se nikdy nic t

Přečíst článek
04.09.2014

Afrodisiakum v podobě parfému

Na trhu je velké množství parfémů. Jak se v nich vyznat? Které dokážou pohnout s příslušníky opačného pohlaví tak, že se jich nezbavíte? Pokud vůně obsahují složky, které mají afrodisiakální účinky, máte vyhráno!

Přečíst článek
24.08.2014

Od toho chlapa ruce pryč! - Část 1.

Existují typy mužů, kterým bychom se měly raději vyhýbat. Seznámíme vás s těmi nejběžnějšími z nich. Třeba přijdete na to, že právě vy nebo někdo ve vašem okolí, má podobného přítele doma!

Přečíst článek
19.08.2014

Jak být přitažlivým pro ženy

Nebojte se, milujeme vás. Vy - muži - jste pro nás neprobádaná oblast a protipól naší jemné ženské duše. Obdivujeme vás a jste pro nás nadmíru sexy. Co můžete udělat pro to, abyste nás ještě více okouzlili?

Přečíst článek
18.08.2014

Skvělý sex s dlouholetým partnerem - je to vůbec možné?

My říkáme ano! I v dlouhém partnerství či manželství může váš sexuální život šlapat jako hodinky. Jak se zbavit stereotypu a začít nový sexuální život?

Přečíst článek
11.08.2014

Kde se můžete seznámit?

Většinu času trávíte v práci, máte dostatek koníčků, a přesto nemáte parťáka na celý život? Pak možná nevyužíváte různé možnosti seznámení. Změňte přístup a po určité době se výsledek v podobě nového partnera určitě dostaví!

Přečíst článek
Strana 1 2 3
 
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace