Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
20.10.2016

Hřebeny a kartáče - k čemu jsou určeny a na jaký typ vlasů se hodí?

Za redakci jsme vám slíbily díl přehledu různých druhů hřebenů a kartáčů. Tentokrát to budou běžnější hřebeny a kartáče, o kterých se můžete dozvědět třeba něco, co jste ještě nevěděly!

Přečíst článek
29.06.2016

4 domácí triky, jak zvládnout poškozené vlasy

Každá žena chce mít krásné, zdravé a lesklé vlasy. Bohužel ne vždy je to však možné. Vlasy jsou totiž neustále vystavovány negativnímu tlaku z okolního i vnitřního prostředí.

Přečíst článek
11.06.2016

Jak si vybrat správný šampon?

Všude kolem nás je ohromné množství těch nejrůznějších šampónů. Je doopravdy těžké si z té přehršle vybrat ten pravý. Také tápete, který šampón je pro vás ten nejlepší? Pomůžeme vám s jeho výběrem.

Přečíst článek
27.02.2016

Zlozvyky, kterými si dobrovolně ničíte vlasy

Vlasy jsou vizitkou žen a je třeba jim věnovat patřičnou péči. Jak ale tvrdí známé přísloví, všeho moc škodí. I vy můžete přehnanou či špatnou starostí vašim vlasům spíše uškodit.

Přečíst článek
12.12.2015

Jak pečovat o vlasy v zimním období?

Zima se sebou přináší mrazivé teploty velké vlhko a vítr. Tato kombinace je vražedná nejen pro vaši pleť, ale i vlasy.

Přečíst článek
17.10.2015

No Poo - revoluce v technice mytí vlasů

Už jste někdy slyšeli o No Poo? Není tomu zas tak dávno, kdy tahle revoluční metoda dorazila do Česka a vzala české koupelny útokem. O co se jedná? O něco neslýchaného a pro naše rodiče absolutně nepředstavitelného: mytí vlasů bez šamponu. I když...

Přečíst článek
22.08.2015

Jak si vybrat správný hřeben a kartáč dle typu vlasů?

Hřeben či kartáč potřebujeme každý den a pokud si vybereme správně, tak se stane skvělým pomocníkem. Jak se v nich vyznat a který se hodí pro náš typ vlasů?

Přečíst článek
07.08.2015

3 základní kroky, jak si správně vyžehlit vlasy

Jste odpůrkyní žehlení vlasů nebo je žehlička na vlasy vaším každodenním pomocníkem, bez kterého se neobejdete? Pokud si vlasy chcete rovnat, máme pro vás návod, jak na to!

Přečíst článek
20.06.2015

Kouzla s barvami na vlasy!

Chcete vypadat o několik let mladší? Vyzkoušejte naše tipy na změnu barvy vlasů, díky kterým bdete vypadat svěží a omládnete minmálně o 5 let!

Přečíst článek
29.04.2015

TOP účesy pro mladistvý vzhled

Připadáte si stará a máte chuť jít na botox? Zaražte...! Možná postačí změna účesu. Správně zvolený sestřih a barva dokáží zázraky: budete vypadat mladší a budete opět atraktivní!

Přečíst článek
 
Strana 1 2
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace