Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
24.03.2015

Jak si pohodlně natočit vlasy?

Kudrliny, vlny a vlnky - jsou roztomilé, sexy i rozverné. Jenže některé z nás mají bohužel vlasy rovné jako hřebíky. A právě vám se budou hodit naše rady, jak si natočit vlasy a vytvořit dokonalé kudrliny.

Přečíst článek
20.01.2015

Trendy účesy pro rok 2015

Nový rok 2015 je tady a s ním přišly i nové začátky, nové příležitosti a hlavně nové trendy! Proto vám přinášíme článek, ve kterém se dozvíte, jaké vlasy budou v módě v tomto roce!

Přečíst článek
02.12.2014

Revoluční novinka: 3D střih vlasů

Toužíte po vysoce módním a bezúdržbovém účesu? 3D střih si oblíbili lidé i celebrity po celém světě! Inovativní účes, který prakticky nemusíte udržovat!

Přečíst článek
10.11.2014

Trendy účesy, které vám dodají šmrnc!

Už vás nudí váš starý účes? Chtěli byste zkusit něco nového? Pak vás určitě bude zajímat, jaké trendy účesy přináší podzim 2014!

Přečíst článek
12.10.2014

Padání vlasů

Nepříjemné podzimní počasí působí na psychiku člověka a způsobuje mnohým z nás nejeden problém. S horší náladou a podzimní depresí může také souviset padání vlasů.

Přečíst článek
02.09.2014

Regenerace vlasů po letní sezóně

Léto je velmi krásné a lákavé roční období, které se bohužel může podepsat na našem zdraví. Sluníčko nám z jedné strany může prospět, ale z druhé strany může i ublížit, a to hlavně naší pokožce a vlasům.

Přečíst článek
21.08.2014

Perfektní střih

Znáte to - navštívili jste nového kadeřníka a střih dopadl špatně. V lepším případě váš střih jen nedrží tvar. V tom horším jste přišli o hromadu vlasů zbytečně. Než dorostou, tak to chvíli potrvá. Nic ale není nenapravitelné. Jak tedy na správný střih?

Přečíst článek
08.08.2014

Mytí vlasů - 8 chyb, které děláme nejčastěji

Domníváte se, že si vlasy myjete nejlepším způsobem? Možná jste na omylu. Stačí jen pár drobných chyb a vlasy jsou porézní...Jak to vyřeší kadeřník? Ostříhá je. A přitom by stačilo jen málo, aby byly zdravé - správná péče při mytí!

Přečíst článek
Strana 1 2
 
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace