Nejnovější Móda Vlasy Pleť Nehty Sex a vztahy Zdraví a živostní styl
14.11.2015

Zbavte se chuti na sladké!

Honí vás mlsná a nevíte, co s tím? Chodíte kolem ledničky a vybíráte, co byste snědli? Zkuste sladké raději nahradit něčím zdravějším a přitom stejně dobrým a chutným. Přinášíme vám pár tipů, jak omezit nezdravé mlsání.

Přečíst článek
31.07.2015

Běhání pro začátečníky – jak začít a na co si dát pozor?

Chcete s přicházejícím jarem začít sportovat a nevíte, do jakého sportu se pustit? Přemýšleli jste již nad běháním? V našem článku se o běhání dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Přečíst článek
16.05.2015

Zářivě čistá okna za 20 minut!

S mytím oken se nemusíme trápit hodiny a hodiny. Se správnými pomocníky to zvládneme snadno a za chviličku. Můžeme si vybrat, zda chceme mýt okna chemickou cestou nebo přírodní...

Přečíst článek
14.03.2015

Svěží barvy pro váš interiér

Chtěli byste oživit svůj interiér a nevíte, po kterých barvách sáhnout? Prozradíme vám, které barvy jsou oblíbené a jak vás mohou působit...

Přečíst článek
10.01.2015

Zbavte se chuti na slané a smažené pochutiny

Chipsy, tyčinka, oříšky a další slané pokušení... Nejprve máte pocit, že se nic neděje, ale po chvíli se nevejdete do kalhot, nedopnete košili a vaše životní síla je ta tam. Tuk a sůl jsou nezdravé - víme to všichni. Ale čím je můžeme nahradit?

Přečíst článek
28.12.2014

Štíhlá s Kalorickými Tabulkami

Po půl roce jsem potkala kamaráda, a nevěřila jsem svým očím. "Ty jsi nějak zhubl?" řekla jsem. "Ano, díky Kalorickým Tabulkám...". A tak jsem je vyzkoušela na vlastní kůži. Kalorické Tabulky za vás nic neodpracují, ale jsou skvělou podporou při hubnutí.

Přečíst článek
26.12.2014

Povánoční slevy už jsou zase tady!

Jakmile skončí předvánoční hon za vánočními dárky, obchody změní ceny svého zboží někdy o více než polovinu ze své původní částky. Víte ale, kde jsou ty největší slevy? My ano!

Přečíst článek
21.12.2014

Jak na bleskový úklid?

Základem pořádku je uklízet průběžně. Co když se vám ale nepořádek nakupí a zrovna má přijít návštěva? Máme pro vás pár tipů, na co se při úklidu zaměřit a jak ho zvládnout rychlostí blesku.

Přečíst článek
16.12.2014

5 jednoduchých cviků, aby zimní kila neměla šanci!

Se zimou a Vánocemi přichází jeden nepříjemný problém: přibývající kila. Dříve, než přijdou vánoční svátky, vyzkoušejme si zpevnit postavu, abychom cukroví zakryly svaly. Jaké cviky nám k tomu dopomohou?

Přečíst článek
12.12.2014

Tipy na vánoční dárky pro muže

Potěšit, překvapit nebo dokonce šokovat - takové mohou být dárky pro muže. Stačí jen vybrat ten nejoriginálnější, tak aby byl obdarovaný nadšený.

Přečíst článek
 
Strana 1 2 3 4
Do katalogu

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace