Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Dana Šimková
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 775 602 841   E-mail: dana.simkova2011@gmail.com

O mně:

Jsem vystudovaný Ing.v oboru požární ochrany, ještě stále se tomuto oboru věnuji, ale protože jsem stále měla vnitřní nutkání lidem pomáhat, udělala jsem si rekvalifikační kurz v oboru manikúra a pedikúra. Manikúru a pedikúru již dělám více než 3 roky, letos v srpnu již začínám 4 rok svého podnikání. Vždy mne potěší, když mohu lidem pomoci či odpomoci od bolesti nohou nebo pomoci klientce zpevnit její přírodní nehty. Nejraději pracuji se systémem BRISA a SHELLAC od americké firmy CND, který přírodní nehty zpevní. ale nepoškodí. Přijďte a uvidíte.....

Vystudovaná škola: VŠB-TU Ostrava
Výuční list / Cerfitikát: Ano
Nabízené služby: Základní manikúra, Modeláž nehtů - nová, Modeláž nehtů - doplnění, Doplňková péče, Základní pedikúra

Adresa salonu

Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Josefa Václava Sládka 37

Ceník

Základní manikúra 180
Nehty - nové 400
Nehty - doplnění 250
Doplňková péče 30
Pedikúra 180

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace