Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Lucie Látalová
  Hodnotilo 4 zákazníků

Telefon: 722 082 728   E-mail: lucylatalovely@gmail.com

O mně:

Jsem stylistka. Módě jsem propadla před 10 lety ve Velké Británii, která pro mě byla a stále je velikou inspirací. Ráda lidem pomáhám, je pro mě důležité, aby každý našel svůj styl, ve kterém se bude dobře cítit a zároveň věděl, že není mimo aktuální módní svět. V současné době se zabývám i Vizážistikou, bez které jsou nová image / styl nemyslitelné.

Vystudovaná škola: lucielatalova.com
Oblíbený styl: Styl, který vyzdvihuje přednosti člověka a zvedá mu sebevědomí
Oblíbený značky: Dior, Chanel, Mango, second hand, Marks & Spencer, Boden, ESPRIT, Lindex,

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 500 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 500 Kč / hodina

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  paní B. 11.06.2016

Lucie na mě působila mile a sympaticky, oceňuji, že na mě byla vždy perfektně připravená. Nasměrovala mě na styl, který by mi seděl a budu se snažit se tím řídit - občas má člověk zažité některé styly a potřebuje se jen "vzpamatovat" :-). Po předchozí dohodě, jsme při nakupován mimo normálních obchodů navštívily i několik second handů. Do nákupu dražších kousků mě netlačila, pouze doporučila-což bylo fajn.

  Kateřina 22.03.2016

Oceňuji, že se Lucie snažila zjistit má očekávání a potřeby a na základě nich navrhla konkrétní řešení. Myslím, že jsem si díky jejím radám a doporučením nastavila určitý filtr pro výběr a nakupování oblečení. Působila na mě moc mile a cítila jsem od ní snahu, aby bylo vše srozumitelné. Bavilo mě probírání se konkrétními modely, které bych mohla nosit.

  Lucie V. 09.02.2016

Líbilo se mi, že jsem se naučila znát své barvy, kombinace, rady pro výběr oblečení, vše mě bavilo. Kdyby bylo více času, ráda bych navštívila nové i pro mě neznámé obchody, kde by se daly objevit zajímavé modely. Lucie na mě působila výborně, přátelsky.

  Michaela 26.11.2015

První návštěva u Lucie byla velmi příjemná. Popovídaly jsme si, trošku se navzájem poznaly. Barevná typologie pro mě byla docela šok, když mi Lucka názorně ukázala, co všechno barvy ovlivňují a jak dokáží podtrhnout / zvýraznit dokonalosti, ale i nedokonalosti. Všem doporučuji min. tuto službu vyzkoušet! Můj šatník teď hraje barvami, které vím, že mi jen přidávají na kráse. Lucie mi perfektně naslouchala a trefila se naprosto do mého vkusu! Na závěr jsem dostala rady / typy na líčení, kdy mě Lucka osobně nalíčila. Opět jsem byla nadšená! A doporučení na závěr všem - nebojte se, nestyďte se a odvažte se !

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace