Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Dagmar Panocha
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 774 649 312   E-mail: dagmar.panocha@gmail.com

O mně:

Nechoďte s davem, buďte sví. Několik let jsem pracovala v módním časopise, který mi otevřel svět módy. Podílela jsem se na výrobě časopisu, produkci eventů a módních přehlídek. Prošla jsem řadou kurzů, jež mi pomohly utřídit si fakta o módě, ale myslím si, že se pro ni člověk musí narodit. Musí mít potřebnou vášeň a cit pro barvy. Ráda si hraji s různými styly, poznávám různé druhy materiálů a neustále se vzdělávám… Jsem velmi kreativní a upřímný člověk, který nikdy nechodí s davem a vždy se snaží vybočovat z řady. V oblečení se musíte cítit. Když je něco trendy, neznamená to, že to sluší každému. Jsem tu pro všechny, kteří potřebují poradit se svým zevnějškem, výběrem vhodného oblečení, určením barevného typu atd. Ráda Vám pomohu při vytváření Vašeho vlastního stylu. www.vasestylistka.eu

Oblíbený styl: Dior, Chanel

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 600 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 600 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Zdena Marášková 13.08.2015

moc sympaticka a sikovna stylistka....mohu jen a jen doporucit!

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace