Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Michaela Tutko (Burešová)
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 776 616 163   E-mail: michaela@personalstyling.cz

O mně:

Navedu Vás, jak objevit Vaši krásu. Ano, Vaši krásu, nesrovnávejte se jinými ženami, ale naučte se efektivně využívat to, co Vám bůh nadělil. Každá z nás je krásná a jedinečná. Najděte svůj osobní styl a buďte šťastná. Ukažte světu, jak jste výjimečná a změňte svůj život. Prijedu za Vami do Prahy, Brna, Breclavi i Hodonina. Více na www.personalstyling.cz

Vystudovaná škola: Škola stylu Backstage, The London Make-uo School, Make-up Institute Prague
Oblíbený styl: Osobitý styl, business dress code, problematikcé postavy, společenský styling
Oblíbený značky: Vždy záleží na povaze klientky

Kam za Vámi dojedu

Jihomoravský kraj, Hodonín
Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 800 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 800 Kč / hodina

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Lucie 30.08.2018

Hodnocení by měl napsat asi můj manžel, protože ten je ze mě díky Michaeli Burešové paf... Pomohla mi se základními věci, jak podtrhnout mé přednosti. Za sebe může pouze doporučit. Děkuji i za manžela

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace