Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Jana Havlatová
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 725 797 272   E-mail: havlatova@hj-original.cz

O mně:

Jmenuji se Jana Havlatová. Poskytuji služby osobního stylisty a návrhy oděvů HJ original.

Vystudovaná škola: Absolvovala jsem kurz profi-image ženy. Od roku 2012 navrhuji vlastní modely společenských a svatebních šatů pod značkou HJ original.
Oblíbený styl: 30.léta

Kam za Vámi dojedu

Středočeský kraj, Benešov

Ceník

Pomoc s nákupy 1000 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 500 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Marta K. 29.03.2016

Jana mi velmi dobře poradila ohledně mé osobnosti a stylu. Je to krásná změna a jsem nadmíru spokojena. Děkuji za super společnost.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace