Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Markéta Brand Kettnerová, MSc.
  Hodnotilo 3 zákazníků

Telefon: 603 290 920   E-mail: marketa.kettnerova@gmail.com

O mně:

Fashion poradce si může dovolit každý. Chcete mít přehledný šatník s kvalitními kousky oblečení? Chcete v něm vždy najít přesně to co potřebujete? Musíte začít myslet efektivně a plánovat nákupy, mít se ráda a zároveň k sobě být upřímná. Nevíte jak začít napište mi nebo zavolejte, vím jak na to, společně najdeme tu správnou cestu a nastavíme jednotlivé kroky. Změním váš pohled na módu a najdeme jedinečný styl, ve kterém budete zářit :-)

Oblíbený styl: elegantně sportovní, ležérní, osobitý
Oblíbený značky: originální kousky klidně ze second handu, které se dají lehce přešít, také podporuji české tvůrce

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 500 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 500 Kč / hodina

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Andrea 23.11.2016

Markéta je velmi sympatická a kreativní. Byla jsem nadšená, jak efektivně jsme nakoupily, a poté, když jsme tvořily jednotlivé outfity.

  Soňa 20.10.2016

Markéta je energická stylistka s výborným citem pro módu. Dokáže nakoupit levně a luxusně!

  Jana 22.05.2016

Markéta je moc šikovná stylistka se skvělým vkusem. Doporučuji! :)

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace