Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Kateřina Srbková
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: 775241093   E-mail: info@makeupartist-ks.cz

O mně:

Mým cílem je, abyste si připadala krásná a cítila se sebevědomě kdykoliv zrovna budete potřebovat. Pod mýma rukama se nestanete někým jiným ani z Vás nebude umělá maska. Mým hlavním úkolem je využít makeupu a stylingu abych podtrhla Vaši přirozenou krásu a rozzářila Vás. Hlavní pro mě je, abyste se ve výsledném makeupu či outfitu cítila dobře.

Oblíbený styl: nadčasový, elegantní, originální
Oblíbený značky: Mohito, Gino Rossi, Gerry Weber, Top Shop, Zara, Guess

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha, Celá Praha
Středočeský kraj, Kladno

Ceník

Pomoc s nákupy 750 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 750 Kč / hodina

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Jane :-) 22.01.2018

SKvělá pomoc při oblékání. Bezvadná prostě doporučuju

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace