Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Claudia Šimon
  Hodnotilo 1 zákazníků

Telefon: +420721366212   E-mail: claudiasimon@email.cz

O mně:

Studium - Backstage Praha,Stylistpro New York,Osobní styling Praha.Nyní však působím v Českých Budějovicích a Českém Krumlově a zabývám se zájezdy za nákupy(celý svět),organizace šatníku,společné nákupy,image konzultace.

Vystudovaná škola: Prostyling New York,Backstage Praha,osobní styling a image konzultace
Oblíbený styl: Minimalismus,streetstyle,edgy
Oblíbený značky: Zara,H&M,Mango,second hand,asos

Kam za Vámi dojedu

Jihočeský kraj, Český Krumlov
Jihočeský kraj, České Budějovice

Ceník

Pomoc s nákupy 800 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 1000 Kč / hodina

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Eva S. 15.10.2016

Jsem naprosto nadšená!Claudia je opravdu velice profesionální,sympatická a originální stylistka.Nákupy probíhaly v Budějovicích kde jsme společně nakoupili moje chybějící kousky do skříně.Kabelky,boty a kvalitnější kousky oblečení jsme pak jeli koupit do Prahy.Mám zpátky své sebevědomí,ráno jsem oblečená za 5 vteřin a vím přesně jak své nové věci kombinovat!Doporučuji,moc děkuji za Fashion restart a těším se na další nákupy ;-) Eva S.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace