Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Ellen Crháková
  Hodnotilo 2 zákazníků

Telefon: 721743047   E-mail: ellen.cr@centrum.cz

O mně:

Módní lektorka a stylistka z Českých Budějovic. - módní články (PR) - fitting pro módní přehlídky - styling pro focení reklamní fotografie - přednášky na téma Dress Code

Vystudovaná škola: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Produktový design.
Oblíbený styl: Mám ráda vše, nerada škatulkuji. Vyzdvihuji osobitost.
Oblíbený značky: Nemám oblíbené obchody. Správný kousek totiž dokážete najít jak v sekáči, tak v top butiku.

Kam za Vámi dojedu

Jihočeský kraj, České Budějovice
Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Uživatel nevyplnil žádné ceny...

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Jana H. 29.01.2017

Tato Dáma (s velkým "D") mi pomohla obměnit šatník. Nyní se cítím o několik let mladší a sebevědomější. Moc jí děkuji za pomoc a určitě zase služby využiji. Mohu jen doporučit ostatním.

  Pavla K. 06.12.2016

Slečna Ellen má vkus, styl a hlavně šmrnc. Využila jsem jejích služeb již několikrát a nikdy nezklamala. Z běžných kousků oděvů dokáže vytvořit zajímavý a moderní look, ve kterém se cítíte příjemně a sexy. Za sebe mohu Ellen ráda doporučit.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace