Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Tatiana Urbanová
Tatiana Urbanová
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 777027047   E-mail: tatiau@seznam.cz

O mně:

Mé první dětské inspirace... Barbie Down.Dostala jsem ji pod stromeček: „Světe div se!“ Panenka s krátkymi vlasy jako Twiggy, ale do vínku dostala paruky a celý katalóg různých módních doplňků a cetek včetně pejsků (...to ještě byl socializmus :)Skříně. Když maminka odešla nakupovat, tajně jsem prozkoumala jejich obsah a vzorně rozkramaříla poskládané oblečení (...skoro pokaždé jsem byla přistižena při činu :)Babičky klobouk.Nosila ho v New Yorku do kostela (...byl elegantní, ale současně jako reklama na ovoce, bylo k sežrání :)Řím, město módy.Představovala jsem si ho jako jednu dlouhou ulici plnou obchodů s oblečením a já jdu jejím středem (...bylo mi 5 let :) A pak to šlo nějak samo... Splnila jsem si dětský sen a stala se módní návrhářkou a stylistkou. Pracovala jsem néjen v Římě, Miláně, Berlíně, ale i na Kypru a v Americe.Navrhla jsem bezpočet modelů a také klobouků.Skříně „vymetám“ každou chvíli a s Barbie Down ... ? Tá je někde mezi hračkama mé dcerky.Už si s ní nehraje, nyní už pracuje pro časopis jako módní redaktorka :)

Vystudovaná škola: VŠST Liberec, oděvníctví design
Oblíbený styl: minimalismus a elegance, Hippies, karibské léto
Oblíbený značky: Nemám. ...klidně trhy cestou po Mexiku nebo Galerie Vittoria Emanuela II v Miláně

Kam za Vámi dojedu

Jihočeský kraj, České Budějovice
Hlavní město Praha, Celá Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 1000 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 1000 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace