Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Tereza Štanclová
  Hodnotilo 0 zákazníků

Telefon: 732604599   E-mail: t.stanclova@seznam.cz

O mně:

Mé jméno je Tereza Štanclová, je mi 27 let a bydlím v Hradci Králové. Mojí velkou vášní je móda a v tomto oboru rozjíždím své podnikání. Absolvovala jsem kurz Stylingu ve Škole stylu v Praze, kde jsem se naučila spoustu vychytávek. Nabízím službu pro ženy a muže, která slouží jako pomoc pro lidi, kteří tápají v oblasti módy. Ke každému klientovi přistupuji induviálně dle požadavků. Ráda vám pomůžu zkombinovat kousky z vašeho šatníku a případně, když bude potřeba něco pořídit vám budu podporou při asistovaném nákupu. Zabývám se také oblékáním problematických postav. Styling je tzv. modelace s tělem a dá se opravdu čarovat. Pomohu vám zakrýt nedostatky a vaše trápení a především podtrhnu krásu, která se v každém skrývá. Doporucim vám spoustu vychytávek, které už ocenilo mnoho mých klientů napr. problémy s pocením. Ke své práci přistupuji s láskou a citlivostí. Ráda se stanu vašim módním záchranářem. Užijeme si spolu skvělých pár hodinek vašeho času.

Oblíbený styl: Na sobě mám nejraději elegantní styl, ale oblékám se především dle svého vnitřního nastavení, proto ráda styly oblékání střídám i dle příležitostí.
Oblíbený značky: Ráda ke své práci využívám běžné obchodní řetězce, snažím se vždy nacítit na klienta a podtrhnout jeho vnitřní krásu a styl. Dále se snažím přizpůsobit cenové relaci klienta. Jsem schopná zajít i do second handu nebo do luxusního obchodu zaleží dle priori

Kam za Vámi dojedu

Královéhradecký kraj, Hradec Králové

Ceník

Pomoc s nákupy 500 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 500 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

Uživatel nemá žádné hodnocení...

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace