Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Olga Rochowanská
  Hodnotilo 27 zákazníků

Telefon: 721 668 485   E-mail: Olga@rochowanska.cz

O mně:

Osobní stylistka, oděvní poradkyně

Vystudovaná škola: Textilní fakulta Technické univerzity v Liberci, Stylistické a vizážistické kurzy
Oblíbený styl: vlastní
Oblíbený značky: nevešlo by se

Kam za Vámi dojedu

Hlavní město Praha

Ceník

Pomoc s nákupy 1000 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 1000 Kč / hodina

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Markéta Čermáková 07.10.2015

Děkuji Vám za pěkné „výstupy. Líbí se mi, jak jste se k tomu postavila. Nečekala jsem, že se dozvím a (zároveň utvrdím) tolik zajímavých informací o mě.

  Helena Míková 07.10.2015

Moc děkuji za zpřehlednění džungle obchodních center a usnadnění nákupů, které jsou pro mne při mém pracovním tempu, noční můrou. Vstřícnost, trpělivost a profesionální přístup jakož i výsledný efekt výběru, to vše předčilo má očekávání. Ještě jednou děkuji, poradenství Olgy Rochowanské mohu jen doporučit! Helena Míková architektka

  Zuzana Pochmanová 07.10.2015

Neměla jsem co na sebe… pak přišla Olga a z mého NIC vykouzlila několik úžasných modelů. Vůbec jsem netušila, co v té skříni vlastně mám! A jak se s Olgou fantasticky nakupuje! Nevěřila bych, jak ráda nosím, jak dobře se cítím a jak mi skvěle sedí všechno, co jsme spolu dokoupily. Můj šatník to oživilo, dostal styl a šmrnc, který potřeboval.

  Markéta Růžičková 07.10.2015

Získané informace pro mne byly moc užitečné. Spousta doporučení byla pro mne novinkou. V novém oblečení se cítím jako úplně jiný člověk. Každou chvíli mě někdo zastavuje a pochválí změnu. Musím opět napsat, že jste mi velice pomohla a při výběru obleční stále čerpám z Vašich doporučení.

  Dana Havlová 07.10.2015

Velmi děkuji Olze za doporučení nových typů oblečení. Úplně mi změnila život. V novém kostýmu, sladěném s ostatními doplňky se v práci cítím velice dobře. Určitě si zase za nějaký měsíc společné nákupy opět objednám.

  Petr Novák 07.10.2015

Olga, vizážistka s příjemným vystupováním a smyslem pro humor, mi dala řadu tipů, jak rychle rozeznat a kombinovat oblečení, které mi bude slušet barvou i střihem. Díky tomu dnes ušetřím čas i nervy při zkoušení a nakupování. Pomyslná „třešnička na dortu“ pro mě byla, když našla obchod se společenskou módou, kde mě obléknou od hlavy k patě do opravdu padnoucího moderního oblečení. Takový obchod jsem sám marně hledal! Děkuji Olze za její asistenci a vřele její služby doporučuji.

  Lucie Faltýnková 07.10.2015

S Olgou jsme nejdříve začaly spolupracovat profesně – dodávám jí své šperky, bižuterii a doplňky. Má zkušenost byla jen dobrá, jednání vždy profesionální, vystupování velmi příjemné, na úrovni. Povídaly jsme si, má schopnost empatie a pochopení pro své zákaznice, snaží se poznat jejich styl života a na základě toho nevtíravou cestou doporučit změnu. Proto jsem jí pak uvěřila, že bych měla vyzkoušet jiný typ spodního prádla. Vzala mě do specializované prodejny a dohlédla, abych vyzkoušela správný typ a velikost. Zpětně musím říct: „Olgo, měla jsi pravdu!“ Cítím se absolutně skvěle, jako už dlouhou dobu ne. Není nad to, nechat si poradit od profesionála! Všem mohu jen vřele doporučit.

  Lucia Fencíková 07.10.2015

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat Olze Rochowanské za kurz líčení. Bylo to moc příjemné a její rady už aplikuji v praxi (a vypadá to jinak, resp. mnohem lépe) U kadeřnice jsem na její doporučení šla do hnědé do studena a jsem moc spokojená. No a doplňky jsou jak jinak než skvělé.

  Jolana Vyhnálková 04.10.2015

„Paní Olga je velmi milá a příjemná dáma se smyslem pro humor. Když jsem s ní měla mít první schůzku (dárek od přítele), bála jsem se, že přijde někdo, kdo mne bude vláčet po drahých obchodech a vnucovat mi módní zboží. Nikoliv, bylo to jako setkání s kamarádkou, která si udělala čas jen pro vás. Včera jsme se opět potkaly na jejím kurzu „Doplňkománie„, který nás s kamarádkou nadchl. Najednou se nezdá složité pěkně si zavázat šátek nebo si připnout brož, která leží někde ve skříni. Na kurzu jsme si všechno vyzkoušely, naučily a člověk zjistí, jak může podtrhnout svoji osobnost a osobitost pouhou maličkostí, která by ho ani nenapadla. Odnesly jsme si poučení i dobrou náladu a těším se na nějakou další akci.“

  Blanka Křivánková 04.10.2015

Děkuji moc, setkání bylo velmi příjemné. Hned odpoledne jsem vyrazila pro syna s tím krémovým šátkem s červenou a tmavě zelenou kolem krku a hned byly komplimenty, takže super! Ejhle, roky visel v šatníku a teď je hitem :-) To se mi fakt hrozně líbí a považuju to za umění i „filozofickou“ lekci – člověk často pořád hledá něco „mimo“ – mimo sebe, venku atd. místo toho, aby s otevřenýma očima (a třeba i srdcem) zvážil to, co už má, co se naučil, poznal atd.

  Jan Bien 04.10.2015

Když plánuji koupit do svého šatníku něco nového, bez váhání mířím rovnou k Olze. Nechápu, jak to Olga dělá, když dokáže neuvěřitelně přesně nacítit, co hledám, a najít mi právě ten kousek, který mi bude dokonale sedět. Olga má smysl pro detail a co jsem vybíral s ní je prostě pořád perfektní. Nakupování pro mě není dvakrát příjemná činnost, ale díky pohodovému humoru se na nakupování s Olgou vždy těším.

  Jarka Kružíková 04.10.2015

Zúčastnila jsem se kurzu Doplňkománie a jsem nadšená a překvapená, jak jednoduše lze upravit šátek nebo šálu kolem krku a nevypadat tuctově. Také jsem měla možnost si vyzkoušet, jak se žena cítí, pokud ji zdobí šperky Pierre Lange. Všem ženám doporučuji tento zážitek! Díky Oli.

  Johanka Piskovská 04.10.2015

Olgu jsem znala z pražských setkání Volnonožců, takže když začala ve spolupráci s Honzou Tichým nabízet službu FOTOBALÍČEK , byla jsem okamžitě pro. Oba jsou velmi příjemní a ochotní, prostě profesionálové s nimiž je radost spolupracovat. Fotky se všem moc líbí a vypadají dobře i jako ikonky v sociálních sítích.

  Madla Čevelová 04.10.2015

Na začátku jsem měla plnou skříň oblečení a tísnivý pocit, že nemám co na sebe. Pak mi do šatníku vtrhla Olga. Něco vyhodila a z toho, co zbylo, poskládala několik velmi nositelných kombinací, které by mě samotnou v životě nenapadly. Také nakupovat s Olgou je mnohem lepší, než se o totéž pokoušet samostatně. Poradí se siluetou, barvami i materiály. Z obchodu jsem odcházela s několika novými kousky a přesnou představou, k čemu je budu nosit. Kombinace už pro mě nejsou takový rébus a navíc mě to díky Olze začíná i bavit. Děkuji a doporučuji!

  Zuzana Bartůšková 04.10.2015

Právě jsem se vrátila z kurzu Olgy Doplňkománie a musím říct, že to bylo absolutně úžasné. Hned sem pelášila do skříně prohlídnout šátky a trénovat uzlíky. Na módu a oblečení moc nejsem, ale s Olgou je to zábava. Tak kdo váháte, tak vřele Olgy služby doporučuji. Už se těším na probírání šatníku.

  Pavel Gabriel 04.10.2015

Na doporučení jsem se obrátil o pomoc ke stylistce Olze Rochowanské. První sezení bylo praktické a užitečné, žádné zbytečné fráze, jen cenné rady, měření, barevná typologie, prohlídka šatníku. Stylistka velmi dobře komunikuje, je příjemná, ohleduplná, taktní a přitom přímá. Při nákupech naprosto nepostradatelná pomoc, přesně se trefí do vkusu, vyzná se v materiálech, vše má v oku, bez ní bych netrefil velikosti, nedokázal bych uvidět, co vidí jen zkušené oko. Nakoupil jsem to, co bych si nikdy nekoupil a mé nákupy bez ní se ukázaly být nesrovnatelně ztrátové, zbytečné. V několika málo hodinách jsem měl nakoupen kompletní šatník i s obutím. Vše mi padne a sluší. Stylistka se chová více jako partner, jako rovný s rovným. Člověk má tendenci jí tykat jako příteli, naštěstí jsem si to včas uvědomil. Respektuje osobnost, ale kde vidí, že je má zamítavá volba zbytečně mi škodící, dokáže jemně přitlačit a trvat na návrhu, za což jsem jí zpětně hodně vděčný. Právě k nejlepším kusům jsem byl takto jemně dotlačen.

  Margit Slimáková 01.10.2015

Olga je příjemná společnice a profesionální poradkyně. Moc mi pomohla s výběrem několika možností kompletů pro konkrétní příležitosti a po prvním setkání zvládá radit i na dálku. Stačí popis akce, pro kterou potřebuji nové šaty, a Olga za chvíli vypracuje návrh vhodného oblečení i pár konkrétních tipů, kde jej nakoupit. Jsem moc spokojená, protože mám bezva oblečení i pár hodin ušetřeného času, které bych jinak strávila pro mne neoblíbeným nakupováním.

  Mgr. Adéla Moravcová 01.10.2015

Před rokem jsem oslovila Olgu, aby mi pomohla se změnou šatníku. Její služby byly na vysoké úrovni a velmi komplexní – šátková barevná zkouška, spousty skvělých doporučení, tabulky s mými mírami i vhodnou sestavou šatníku, revize veškerého šatstva i módních doplňků, tipy na vhodné obchody, barevné kartičky pro snazší nakupování… a především příjemné vystupování a tolerance k mým představám a přáním. Po roce vidím, že mi toho Olga dala mnohem více. Díky ní jsem konečně získala zdravé sebevědomí v oblékání i líčení a za to jsem moc vděčná!

  Martin Perlík 01.10.2015

Když jdu nakupovat oblečení, za tři hodiny si nesu dvoje kalhoty a říkám si, že už nikdy více. Olga mi nejprve poradila jaké barvy se ke mně hodí a jaké mám nosit velikosti (vše jsem nosil o číslo větší); a za další dvě hodiny v obchoďáku jsem se prohýbal pod balíky s oblečením. Nakupování s Olgou je super – ušetří čas, nervy a já teď dokážu vybírat oblečení daleko rychleji. Olgu mohu jen doporučit.

  Kateřina Palátová 01.10.2015

Olga mi pomáhala s líčením, výběrem oblečení a doplňků na focení s Honzou Tichým. Naše první sezení bylo praktické a užitečné – s barevnou typologií, spoustou cenných rad a skvělým nakupováním. Focení byl také úžasný zážitek, díky Olze jsem se cítila skvěle. Oceňuji její smysl pro humor, vstřícnost, trpělivost a hlavně profesionalitu. Olgo, děkuji a těším se na další společné nákupy!

  Andrea Novotná 01.10.2015

Olgu jsem požádala o styling při focení nové profilové fotky. Spolupráce byla velice příjemná, rychlá a efektivní. Vybrala pro mě oblečení a doplňky, které se mi nejen líbily, ale hlavně to byl přesně můj styl a při focení jsem se cítila sama sebou.Také jsem ocenila vkusné a decentní líčení, kterým celý můj styling zakončila. Nová profilová fotka měla veliký úspěch nejen u přátel, ale i v mém pracovním životě. Olze moc děkuji a těším se na nějakou další spolupráci.

  Pavla Vedralová 01.10.2015

S Olgou moc ráda spolupracuji, společně vybíráme pro její klienty nové brýle v naší Optice Anděl. Dokáže vystihnout styl klientky a zákaznice od ní chodí vždy rozzářené.

  Bára Skálová 01.10.2015

Moc Vám děkuji za čas, který jsme spolu strávily u mé skříně. Velmi nerada nakupuji, ale protože z mé pozice TOP manažerky vyplývají časté kontakty s lidmi a veřejná vystoupení, čas od času musím podniknout cestu do obchodů i přes svůj odpor. :-) Stále jsem tápala, co ano a co ne, jaké barvy a Vy jste mi konečně udala směr. Podvědomě jsem už k těm správným barvám inklinovala, ale přece jen tomu pořád něco chybělo. Moc děkuji za ukázky vázání šátků i neobvyklé kombinace. Přece jen na svůj šatník koukám den co den a už to vlastně nevidím. Takhle mám spoustu obměn a nebudu mít pocit, že na firemních fotkách vypadám pořád stejně. :-). A hlavně děkuji za tip, jaké barvy a doplňky zvolit na jednotlivé typy prezentací a školení. Mám to vždy na paměti, když se oblékám a volím přesně ty, které mají umocnit to, co právě chci sdělit a hlavně komu. Do té doby mě nenapadlo přemýšlet nad vnímáním diváků.

  Kristýna Maková 01.10.2015

Na Olze Rochowanské mě na počátku spolupráce upoutalo, že je velmi milá a příjemná a zároveň nechodí kolem horké kaše – dokáže vystihnout podstatu věci bez složitých obezliček. Využila jsem jejích služeb coby konzultantky a vizážistky před důležitým focením. Byla naprosto úžasná. Přišla výborně připravená, s mnoha doplňujícími a zlepšujícími návrhy. Do ničeho mě netlačila a dala mi dostatečný prostor pro to sama se rozhodnout. A ještě dokázala svým pozitivním přístupem a dobrou náladou zlepšit tu mou a dodat mi trochu víc sebevědomí před důležitou akcí. Olga Rochowanská je prostě a jasně žena na svém místě! Vřele doporučuji využít jejich služeb či s ní navázat spolupráci! Já už se na příští příležitost pracovně se s Olgou potkat velmi těším!

  Petr Burian 01.10.2015

Módní styl pro mě byl tabu – specializuji se na IT, obor který s módou má společnou snad jen skutečnost, že do práce potřebuji přijít rozumně oblečený. Mé postavení vyžadovalo změnu, s kterou jsem si sám nevěděl rady a kompletní obměny šatníku jsem se obával. Hledal jsem odborníka a Olga Rochowanská mě zaujala výborně zpracovanou webovou prezentací. Následovala příjemná první schůzka, dobrý dojem a pak už šlo vše jak po drátkách. Po několika společných poradách a nákupech mám šatník kompletně doplněný a těším se na další budoucí spolupráci.

  Lucie Fatková 01.10.2015

Moc děkuji za mail kde je vše popsáno. Byla jsem moc spokojená a nakupovat po vašem boku byla jedna radost:)). Inspirativní fotky s oblečením a doplňky jsou moc hezké.

  Radim Hasalík 29.09.2015

Po několika letech na volné noze jsem se rozhodl pro změnu. Oslovil jsem Olgu Rochowanskou s žádostí, aby změnila šedou myš v důvěryhodného profesionála internetového marketingu. Po přeměření následoval společný nákup, který nám zabral několik hodin. Výsledek stojí za to. Mám pěkné, padnoucí, sladěné „šik“ oblečení, které moje okolí chválí. Začal jsem nosit nové kombinace a oblékání už nepovažuji za vědu, ale za velkou zábavu. Užívám si experimentování. Nikdy bych nevěřil, že jako muž takto změním postoj k šatům, které skutečně dělají člověka. Vřele Olgu a její služby doporučuji.

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace