Móda Kadeřnictví Kosmetika Manikúra
 

Profil uživatele

Jitka Strnadová
  Hodnotilo 5 zákazníků

Telefon: 720 301 003   E-mail: jitka259@email.cz

O mně:

Jsem vizážistka a stylistka. Zabývám se barevnou typologií rozšířenou, tedy s rozdělením do 12 kategorií. Tato typologie už je velice spolehlivá a přesná. Speciální šátkovou metodou vyberu zákazníkům skupinu odstínů barev, která nejlépe ladí s jejich vrozenou barevností. Poradenství se týká i dekorativní kosmetiky, barev vlasů, doplňků,... Do mých služeb spadají i asistované nákupy ( barevný typ klienta znám a jsem vyškolená i v typologii postav), jsem tedy plně vybavena pro úspěšný nákup se svým zákazníkem. A protože věřím v komplexní péči o zákaznice i zákazníky, věnuji se i poradenství v péči o pleť. A můj věk- 45.

Vystudovaná škola: Profesionální škola vizáže a stylu, kurzy: Svatební líčení, Večerní líčení, Denní líčení, osvědčení: Barevná typologie rozšířená
Oblíbený styl: nekonvenční, vycházející ze stylu klasického
Oblíbený značky: stylové,...

Kam za Vámi dojedu

Jihomoravský kraj

Ceník

Pomoc s nákupy 150 Kč / hodina
Pomoc se šatníkem 320 Kč / hodina

Fotogalerie

Hodnocení

  Pokud chcete hodnotit tak se musíte , děkujeme.

  Lenka Žilková 08.01.2016

Velmi příjemná paní, vše názorně ukáže, vysvětlí, konečně začínám trochu rozumět barvám. :) I líčení bylo super. Moc děkuji a doporučuji všem.

  Lenka Lípová 20.12.2015

Děkuji Vám za velmi příjemné odpoledne, luxusní líčení a Váš velmi milý přístup. S kamarádkou jsme si to užily! Ráda budu nadále využívat Vaše služby.

  Ellie Scott 16.12.2015

Podnětne odpoledne, kde jsem se naučila plno užitečných rad

  Andrea Čubová 12.12.2015

Velice příjemné a opravdu přínosné odpoledne! S maminkou jsme si ho užily! Doporučujeme! :)

  Alena Zapletalová 10.12.2015

Krásný večer Jitko, děkuji za dnešní luxusní péči! Jste úžasná!! Děkuji moc za pomoc a doufám, že se brzy uvidíme :)

Hodnocení uživatelů

Ohodnoťte nás i Vy
Ohodnoťte nás
 • Dana Dostálová

  Dobrý den. Objednala jsem se k jedné z vašich kosmetiček. Šikovná s příjemným a taktním vystupováním. Paní kosmetička se ke mně vracela a kontrolovala, jestli je vše v pořádku. Příznivá cena za kvalitně odvedenou práci. Děkuji za pomoc.

 • Tomáš Markus

  Oceňuji rychlé zaslání kontaktu na e-mail, pecka. Dík

 • Linda Gerešová

  Objednala jsem se k manikérce, která je na vašich stránkách. Dorazila jsem do krásného salonu, kde mi byl detailně vysvětlen postup a velké plus za odborné rady jak na jemné a lámavé nehty. Určitě jsme se neviděly naposledy.

 • Martina Vondráčková

  Sehnala jsem si u Vás rychle kontakt na kosmetičku. Děkuji.

 • Zuzana Dytrychová

  Dobrý den, chtěla jsem Vám poděkovat za to dojíždění za zákazníkem domů. Moje maminka už má už věk a docházení za kadeřnicí jí dělalo potíže. U vás jsem našla číslo na kadeřnici, které přijela za maminkou domu. Velmi dobrá domluva, vyšla nám maximálně vstříc. Už jsem se zmínila známým o této službě, taky jí plánují využít pro maminky :-)

 • Lenka Sosíková

  Našla jsem si stylistku, slečnu na pomoc a vše proběhlo bez problému, profesionální jednání. Takové pracovité lidi mohu jen chválit a doporučit dále.

 • Eva Víčková

  Veliká spokojenost s provedenými kosmetickými zákroky. Paní kosmetička od Vás je milá, vstřícná a velice šikovná. Jsem moc ráda, že jsem našla takového odborníka.

 • Blanka Černá

  Pohodlně jsem si vybrala pomoc s oblečením do velmi milé a šikovné slečny. Už je i ohodnocena ;-)

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace